Új hozzászólás Aktív témák

  • gerii

    addikt

    válasz g_g_g #6028 üzenetére

    Ez nem a bejött/ nem jött be-ről szól, hanem hogy nem méretpontos. Ez egy elég fontos kritérium egy terméknél. Igen, minőségi cucc, de a hajamra kenhetem, ha idegesít, hogy kitakar.
    Szóval ha lehet, akkor az ajánlóba legalább azt írjátok bele, hogy kitakar körben pár pixelnyit, hogy más ne járjon így mint én. :R

    Viszont akkor már írok a Nillkin Synthetic Fiber tokról is, hogy ez tényleg jó minőség, most hogy végignéztem a kapható tokok siralmas halmazát.
    Jól körbeveszi a telót, kicsit szögletesebb lesz a fogása, a hátlap jó vastag kemény műanyag, míg az oldalai nagyon puha gumik (kb mint egy szimmering). Az említett kijelzővédő üveget sem nyomja fel.
    Nem vagyok teljesen megelégedve ezzel sem, mivel a kamera és az ujjlenyomatolvasó körül 2-3mm-es rést hagytak, de ez a fotókon is látható. Az ujjlenyomatolvasó körül nincs síkban a 2 anyag magassága, így ott van egy éles perem, ami szintén zavaró.

    + Rendeltem Baseus kábeleket, autós töltőt, azok is rendben vannak. (A mágneses tartóra még kíváncsi leszek ha megjön)

    Ilyen tokot rendelt már valaki? Ha takarná a teló alsó részét is, ez tökéletes volna.

Új hozzászólás Aktív témák