Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi_Ohl

    Topikgazda

    válasz vwpolopg #4481 üzenetére

    Jól látod, tényleg nagyon jó ez a telefon :) én korábban Xperia Z1/Z2-t akartam venni, aztán még is ez lett, és nem bántam meg :) ráadásul még spóroltam is vele nem is keveset.
    Ha kérdezel, nem, nem tudok jelenleg ennél jobb telefont hasonló áron (meg 200€-van többért se).
    Eddig összesen egy ember volt itt a fórumon, aki megbánta, hogy ilyet vett, de:
    1. Ő egy ilyen mindig elégedetlenkedő ember, amire lecserélte a Mi3-mat, azt is leváltotta már.
    2. Az övé valszeg hibás darab volt, mert olyan dolgokat produkált, amit másoké nem.
    Szóval, vedd csak, nem fogsz csalódni benne!

    Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz vwpolopg #4481 üzenetére

    Teljesen így voltam vele mint te.
    Nagyon szerettem az s3.am. Tétováztam mi is lenne jó helyett, mert jó ajánlatot kaptam rá.
    G2, G3, S5, aztán vettem észre az Mi3-at.
    Ajjaj ez Kínai, most mi legyen? Olvasgattam, nézegettem videókat, teszteket.
    Minden tetszett, de még a kezemben sem volt. Na mindegy én kipróbálom.
    Rendeltem egyet és vártam ebből mi lesz. Megérkezett.
    Abban a pillanatban amikor kezembe fogtam jöttem rá, hogy ez az amit én mindig is akartam.
    Annyira jó kézben tartani, hogy le sem akarod tenni. Nagy, de mégis valami teljesen más mint amit eddig nem is éreztem, pedig mindig drága és felső-kategóriás telefonom volt.
    A G2 nagyon tetszett volna és mit ad isten pár nappal később az öcsém azt vett. Jött is vele dicsekedni.
    Kézbe fogtam és bár nem mondtam ki, de baromira boldog voltam, hogy nem azt vettem.
    Az Mi3 szemből nagyon szép szegletes, de az oldala lekerekített ami igen jól néz ki. Kecses. lapos.
    Masszív gombok, nincs lötyögés, zörgés. A Hangszóró az aljában, le lehet tenni.
    Hardver nagyon erős. üzemidő kiváló. Rengeteg beállítási lehetőség és ROOT ami még egy csomó extra lehetőség. Állandó frissítések. Könnyen gyorsan témázható. Benne egy csomó olyan app amit másik telefonokhoz le kell tölteni (vírusvédelemtől a tisztítóig, a zseblámpától a telefonbeszélgetés rögzítésig)

    1+1 (elég sok problémát olvasok róla)
    Mi4 (annyival nem ér többet mint amennyivel drágább és ha jól emlékszem az Europai LTE nem megy rajta)

    Eddig ennek a telefonomnak örülök a legjobban, pedig azóta veszem a telefonokat amióta az első bőrönd motortolla kijött.

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz vwpolopg #4481 üzenetére

    Nekem is első kínai a Mi 3. Én egy szimpla ok miatt választottam: Nexus 5-ön undorítóan néz ki a szoftveres gomb MIUI alatt. :DDD Meg hát nem kevéssel olcsóbb is... de ez igazából mellékes részemről, ha jó akkor kifizetem a felárat, inkább az volt a szempont hogy drágán ne fürödjek be 5"-os telefonnal. Nem fürödtem be vele, de nem is az igazi... lehet a Mi4 vékony kávájával jobb lenne a használat (biztos, de az meg iPhone copy), de a Mi 3 formaterve jobban bejön nekem. Mondhatni feláldoztam a funkcionalitást a design oltárán... de eddig nem olyan rossz, csak tényleg nagy és egy kézzel nem annyira kényelmes pl. gépelni. 4.7" és vékony káva mellett valszeg tökéletes lenne.

    Én eddigi használat mellett egy negatívumot tudok mondani: a RAM management nem jó. Próbáltam stabil ROM-ot, dev-et (most is azt nyúzok, az aktuális legfrisebb V6-ost) de mindegyiknél van probléma... ha több appot használsz ki fog szorítani a memóriából néhányat (ami gyári appnál még nem is annyira zavaró mert visszadob oda ahol voltál, de más appok szimplán újraindulnak), gyári böngészőnél taboknál felejti el az előre betöltött oldalakat, ilyenek. Az itt említett egyetlen elégedetlenkedő (Oppenheimer) ezért telefont cserélt. Én inkább a csodát várom... de mások viszont nem tapasztalják ezt. Szerintem náluk is jelen van csak ők nem használják úgy a telefont mint én meg O.

    (#4498): Nem, az a belső váz, a hátlap "csak" egy jól kiválasztott plasztik. De nagyon egybe van, nem ropog mert nagyon erős mögötte a váz. Mondjuk kongatni lehet... :D

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák