Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz eladohardver #126 üzenetére

    Ez érdekes. Végülis el tudom képzelni, hogy a szerver erre úgy reagál, hogy megpróbálja teljesíteni, mert csak a cvart nézi, és emiatt kezd el akadni az egész. Viszont nekem volt olyan, hogy amikor az ellen közelébe mentem, akkor felment a ping 999-re, amikor eltávolodtam, akkor meg visszaállt normálra, mindezt ugyanúgy sárga tüskékkel, mint ahogy jellemzően akadni szokott mostanában. És ezt biztosan nem az okozta, hogy valaki haxol az ellenben, mert újraindítottam a játékot és megjavult. Nekem hitelesebbnek tűnik, hogy az útvonal választással van valami gond, de teljes mértékben ez sem magyarázza, mert régen, amikor játszottam a lag a pingen volt egy tüske és zöld volt, most meg sárga tüske van, és a ping alig változik normál esetben, csak az FPS zuhan meg. Egyébként nekem más magyarok ellen is szétesik a játék külföldi szerveren, és róluk tudom, hogy nem botoznak. Na majd ránézek rohambili szerverére, kíváncsi vagyok. Amúgy lehet tudni mennyi upload kell egy ilyen szerverhez? Dyndns-el akár megpróbálkoznék vele én is ideiglenesen, csak a próba kedvéért. Más játékoknál a BF4 és BF1 elment, ott szerintem dedikált szerverek vannak. A Mass Effect-nél viszont a játékosok hostolnak, és ott viszont teljesen szétcsúszik az egész. Ez is arra enged következtetni, hogy a lakossági vonalak a szolgáltatóknál ilyen szarok és játékra alkalmatlanok. Igazán ez úgy dőlne el, ha megpróbálnék másik szolgáltatóra átállni először lakosságira, utána meg üzletire, hogy van e különbség a UPC-hez képest meg a lakossági és az üzleti vonalak között.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák