Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz vzozo #88 üzenetére

    én amúgy teljesen megértem, hogy valakinek nincs pénze egy windowsra, mert kissé fontosabb, hogy a gyereken normális ruha legyen, de akkor fel kell menni a netre és leszedni valami ingyenest, aztán megtanulni. de ott van az a faktor is, mikor 9K-t spórol az ember laptop vásárláskor a 20K körüli OS-en, aztán feltolja a kalóz verziót és simán lehet, hogy többet szív vele, mint amennyit dolgoznia kell azért a 9K-ért.

    meggyőződésem, hogy a háztartások 95%-ban pl. az illegális MS Office is teljesen kiváltható lenne LibreOffice-szal is. nekem melóban van pár dolog, ami miatt nem elég a Calc kompatibilitási szintje, de az otthoni gépemen érdekes módon Libre van, eddig még mindenre jó volt, amire használni kellett és nem került egy valag pénzbe (10$-t azért donate-eltem nekik).

    (#89) l.skywalker: van egy mágikus hely, amit internetnek hívnak és közel végtelen mennyiségű információ van fent mindenről, amit az emberek kifejlesztettek, sőt létezik egy google.com nevű oldal, ami segít eligazodni az információ ilyetén létrejött tengerében. a linux felhasználók sem terminal parancsok segítségével jöttek ki a járókából, minden tanulható, ahogy egyszer a Windowst is megtanultad.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák