Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz lionhearted #243 üzenetére

    Ha már ilyen dícsérő szavakkal illet vki, azért magáról se kéne megfeledkeznie, aki szándékosan nem akar értelmezni és felfogni bizonyos valós kijelentéseket, direkt kiforgat és ferdít... ;)
    Nem csak vállalat és hasonlókkal példálóztam azt hiszem, ki volt fejtve a home szegmens miértje is, ha elkerülte figyelmet. És pont az benne a poén, hogy ha csak a kedvezőbb áron, ingyenességen múlna minden, akkor az Apple és az MS is rég lehúzhatta volna a redőnyt, de mégsem...ennek okain, az ő üzletpolitikájuk sikerességén és másik fél kudarcán is érdemes elgondolkodni. Ha már akkora üzleti zseninek, szakembernek tetszik lenni, azt kéne tudni, h ami A területre megfelel üzleti, taktikai szempontból, az nem biztos, h B-nél is beválik, önmagában elég oda. Lehet kell vmi más is, amit előző kettő nagyon tud, míg egy harmadik fél kevésbé. Ennél jobban már nem akarom elmagyarázni, ha nem sikerül felfogni, akkor újra át kéne venni az alapokat, felfrissíteni a tanultakat.
    Egyébként meg Windows10 topikban, azt hiszem nem én vagyok itt a mumus, meg a másik platformmal szimpatizáló fanatikus fanboy, ha már itt tartunk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák