Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz whiz #10 üzenetére

    Sajnálom, de tapasztalat alapján mondtam. IE6-al kezdtem, még régen, suliban. Lehet én jártam rossz helyeken, de állandóan fagyott, és ez azzal járt, hogy ilyenkor, ha volt aktív letöltés, annak is meszeltek, ami nagyobb fájlok esetén nem volt kellemes. Arról nem beszélve, hogy az ekkori FF (1.5) már támogatta a többlapos böngészést. Ezért lettem Firefox user. Ezután egy darabig Operáztam, mert portable böngészőre volt szükségem, és elfért 15 megán, kényelmes és gyors volt, de végül mégiscsak visszatéretem FF2-re, mert volt jóféle skin, és teljesen személyre szabtam. Pár percig használtam IE7-et is, de miután produkált néha fagyást, ezt is kilőttem. Chrome-ot is használtam. A minden lap külön folyamat nagyon jó dolog, de nagyjából ennyi, még van hová fejlődni. IE8-hoz hozzá sem szagoltam. Sajnos nekem nem volt jó tapasztalatom vele...és nálam is közrejátszott a különcség. Jó volt, hogy FF-el olyan dolgokat is megtehettem, amiket mások IE6-al nem. Biztos jó az IE, de én már csak azért sem használom, mert az MS nagyon erőlteti.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák