Új hozzászólás Aktív témák

  • Zorel

    senior tag

    Tegnap feltettem a frissítést a készülékre és az elmúlt napon volt is lehetőségem tesztelni.
    Röviden összefoglalva a frissítés egyik eddigi hibát sem orvosolta, tehát semmit sem ér. :(
    1. Feltölteni továbbra sem érdemes a készüléket, mert továbbra is kikapcsolt állapotban magától bekapcsol és lemerül.
    2. GPS pozicionálás továbbra is kedvfüggő és a GPS használat közben ismét előfordult nem egyszer, hogy magától újraindult a készülék. Ez mondjuk lehet, hogy melegedés probléma. Ettől függetlenül ez egy GPS (akarna lenni), muszáj vagyok kitenni a szélvédőhöz, ahol biztosan nincs hideg. :S
    3. Rengeteg program továbbra is kifagy a készüléken. "Sajnáljuk a program váratlanul leállt...." hibaüzenet. Egyszerű fájlkezelő is, mint pl astro.
    4. Wifi része nagyobb (300-400MB) fájlok letöltése esetén több esetben megállt és nem töltötte tovább, újra kellett indítani a letöltést.
    (Wifi MAC címe nekem is változott, de ez számomra nem hiba csak megjegyzésként írom le.)

    Nagyon nagy csalódás ez nekem, főleg úgy, hogy volt már 3-4 wayteq GPS-em és egyikkel sem volt gondom.
    Nem tudok mit tenni, mint várni egy következő frissítésre amivel már talán használható lesz a készülék. Szervizbe jelenleg nem tudom elvinni, mert sokat kell használnom, de így nagyon nehéz. A köv. frissítést még megvárom és ha az sem segít, akkor visszaviszem és visszakérem a pénzemet! Több, mint két hete jeleztük már a problémákat, talán itt a fórumon nekem volt az első darab ilyen készülékem és már az első nap tapasztaltam a hibákat amiket le is írtam és ennyi idő alatt hihetetlen, hogy nem sikerült javítaniuk. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák