Új hozzászólás Aktív témák

  • simon128

    tag

    válasz pedrock #1061 üzenetére

    pedrock én speciel nem unom a loituma69 siránkozását ,hanem jogosnak tartom! Gondolj bele 3 hete szervízben van a készüléke, amikor hívja őket mindig más-más választ kap!!!
    Ahogy neked úgy nekem is ilyen kütyüm van ,de ez a várakozás már engem is kikészít! Lehet ,hogy Te vagy a világ legtürelmesebb embere és akár kitartasz a végtelenségig, de azt neked is be kellene látnod ,hogy vettünk egy GPS-t ami sajnos navigálásra alkalmatlan(eddig legalább is!)! És pont itt van a gond, mert mondjuk ez a funkció működne rendesen de a többi probléma adott maradna ,akkor szerintem kevesebb panaszos lenne. és nagyobb lenne a türelem is a gyártó felé!!!! Mert sokan navigálás céljából vettük a gépet, és erre is szeretnénk használni! Persze az android adta lehetőségek sokat dobnak a kütyün, de a főfunkció(GPS) nélkül mit sem ér! Nem nagyon értek hozzá, de ha igaz a hír ,hogy leállt a gyártás, akkor szerintem itt nagyobb a baj mind bárki is gondolta! Lehet ,hogy itt nem szoftveres hiba van!!!!! Szóval nézd el nekünk ha picit többet siránkozunk a kelleténél ,mert sajnos mást nem tudunk tenni!

    "Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

Új hozzászólás Aktív témák