Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Ez a Julian Assange fénykép úgy néz ki, mint egy olajfestmény Barni Stinson-ról. :DD

    A kníai ügyeket pedig nem egészen értem. Ha amerikai nagykövetségek levelezéseit olvasgatjuk, abból hogy derül ki bizonyosan az, hogy mi is történt a kommunista kínában? (Mert itt már a pártvezés kabakutyájának a hangulatával is kapcsolatban lesz a google feltörés időpontja...)
    Attól még hogy az amerikai diplomata, vagy akár kém ezt vagy azt hisz vagy találgat, és ezt titkos levelezésben továbbítja nagykövetségek közt, még nem lesz tény és valóság. Ilyen felvetéseket akkor lehetne bizonyítéknak venni, ha a kínaiak levelezését fogták volna el (amiben részletezik, hogy azért ma kell feltörni a google-t, mert JoJo kutya 3-at nyüszített reggel...).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz h-yle #6 üzenetére

    Hány féle jelzőt aggattok már szegényre? Hát senki sem tanulta meg, hogy
    az igazság ... odaát van ? :))

    Égyébként nem véletlenül erre böktem, én is osztom a véleményt, hogy az "igazság" is épp olyan, mint a Jó és Rossz vagy épp az erkölcs.
    De szerintem ugyan ezt fejezi ki az is, hogy "odaát van", mert mindenkinek meg van a maga igaza, és hacsak le nem gyűröd a torkán a sajátodat, akkor mindig a másiknak lesz igaza...

    (#50) Komplikato
    Izraelt kihagytad a sorból? (Bár igaz, az nem valódi amerikai kreálmány, amerika is csak egy eszköz volt a kézben, ami megbolygatta a világot...)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák