Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz joey04 #192 üzenetére

    Az a baj, hogy az ostoba EU képviselők kitalálnak felesleges dolgokat. Az Apple Payt és a Google Payt kár piszkálni, jó az ahogy van. A bankok is örülnek, hogy nem nekik kell saját alkalmazást fejleszteni és biztosítani a supportot. Egyszerűbb csatlakozni a két nagy fizetési rendszerhez, ami OS szinten támogatva van. Apple Payt a Budapest Bank meg az UniCredit, ami nem támogatja és ahogy olvastam a legtöbb bank a GPayt is be fogja vezetni. Az OTP-ről nem olvastam még, remélhetőleg nem fognak ragaszkodni a Simple-höz. Azért is érdekes a dolog, mert az Apple Payt elsőként pont ők támogatták.

    Egyébként hiába is akarja erőszakkal megnyitni az EU a fizetést, a felhasználók úgyis maradnak az Apple Paynél. A bankok sem fognak kihátrálni alóla, mert írtam nem fognak fejleszteni feleslegesen. Így szerintem nem fog változni semmi sem. Ezért írtam, hogy kár vitázni, főleg hogy az itt fórumozóknak erre 0 ráhatása van.

    A Type-C is félig jó megoldás, mert írtam a Redmi 120 W-os topikjában is, hogy ez fél megoldás. Ez csak egy csatoló felület, a töltő maga még ezerféle lehet. Főleg hogy több gyorstöltési szabvány van, nem egységes. Majd azt is lehet erőszakkal egységesíteni, kedves EU.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák