Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz #56474624 #7873 üzenetére

    Egyébként a merülés sokszor a telepített appok miatt is különböző lehet. Már, hogy nem csak az utolsó 15% hanem az egész :D

    Nekem is voltak napok, amikor látványosan gyorsan merült. Majd pár napja megint bőven bírja a használatot. Közben a skype frissült kétszer. Valószínűleg egy-egy alkalmazás eléggé oda tud vágni a fogyasztásnak, ha elszúrtak valamit a frissítésekkel.

    Arra is rájöttem, hogy amikor az egy nap alatt merülésről beszélünk, emberenként is lehet más a jelentése. Aki hajnal 4kor kel, annak biztos rosszabb a véleménye, mint aki 9-kor húzza le a töltőről.

    Annyit tudok mondani, hogy mostanában valamivel hamarabb merül nekem (most 36 órát jósol, régebben 48 is meglehetett), de ezt betudom annak, hogy két simkártyával használom. Most meg a facebook messengert is lecseréltem a lite verzióra, hátha az is számít.

    [ Szerkesztve ]

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #56474624 #7873 üzenetére

    Szerintem függ az eszköztől is,a barinőm egy Alcatellel gyilkolt... :DDD
    De egyébként én a 6 alatt tapasztalom,hogy 30tól "nem az igazi",15től pedig negyedóra a használat,de mondom úgy,hogy az első 10%-hoz viszont marhasok idő kell.Viszont Én a működő,belakott,hibamentes telót kizárt,hogy 7esre frissítsem...jó a kijelző,a hangszóró,a GPS,a 3.5ös jack,ujjlenyomatolvasó(októberi mintákkal...) több,mint fél év után is,az októberi 6os frissítést tettem fel és kész,de előtte sem volt gond.
    Valószínűsíthető,hogy nem minden gyártó engedi ugyanaddig merülni az akksit,itt is lehet csak annyit dobtak a 7esben,hogy mondjuk 0.1V-al hamarabbról indul a skála.Ezértis megy most 0%-ig.Mondjuk elehet,hogy a 100% környéki dolog is "kisimult" már a 7esen.
    Nekem mindenesetre jó így,nem hiányoznak a 7es bugjai,az akksit meg megszoktam,hogy így jelzi ki.Végülis stabilan ilyen...és a lényeg,hogy 3D játékot leszámítva(nem játszok telón) mindennel nyúzom,és mégis megvan a 2 nap úgy,hogy egyáltalán nem kell az akksival törődnöm,hogy jajj most ne beszéljek sokat,jajj most nem fér bele egy plusz félórás net,akármi.Ennyi elég is,bőven egy remek készülék akksifronton is.Ennyiért meg...a hardver is kiszolgál mindent.Kár lenne drágábbat venni,csakhogy nagyobb legyen(főleg nyárra),vagy tudjon valami 1%-ban kihasznált funkciót.A kamerája is jó,amire nem,arra ott a digitgépem,úgyis azt viszem,ha olyan.Amúgymeg bulifotónak a jó kis Gearom 2.3megapixeles képe is elég,úgyis jórészt fire&forget pillanatképek készülnek.Még ígyis jobb,hogy van okosóra vagy telókamera,mint akinek nincs :DDD

    Csak ha majd megadná magát,legyen azért csereakksi,most főleg,hogy elvileg ha jól hallottam kifutó modell?Előre meg kár akksit szerezni,a fiókban ugyanúgy megeszi a fene.Bár nem hinném,ha mondjuk 1 év múlva "kénytelen" lennék megint valami árértékbajnokot venni,akkora érvágás lenne.30-40ezer...sajnos nem pénz a mai világban igazából.főleg 2 évre vetítve ennyit könnyű félredobni.Az ember bemegy a boltba,szatyornyit elcsábul,már 15ezer ugrott,és 1 hét alatt benassolja és még csak fel se szed kilókat...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák