Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Csapoati #26 üzenetére

    Egyetértek Veled, tökéletesen.
    A nőknek mindig kell a visszajelzés, mivel mások is kaptak visszajelzéseket a selfiejük alapján, ezért nekik is kell. Minél több, a nők leginkább csoportban érzik magukat jól, ritka a csoporttól független nő, úgymond "magányos farkas".
    FB = Képmutatás, degradálás, önénképed egyre alább ásása, de hogy őszinte legyek a kontaktolásra is egyre szarabb. Régebben évekig leveleztem, jobb is volt, mint ráírni valakire, hogy mi van vele ... s az üzengetés percekbe fullad.
    Lájkolgatás, minél több, annál jobb? Láttam, hogy lehet "lájkokat" venni, ezzel a vállalatod, vagy saját magad menőbb lehet, de ez a biznisz része.
    Részemről undorító, de minek erről a szarról cikket írni egyáltalán?
    A legrégebbi FB volt a legjobb, az még tetszett, a mostani csak görgess lejjebb, görgess lejjebb, görgess lejjebb, b@szd el az időd, stb.
    Sőt, most magam is gyűlölöm, mert közel 5 percet szántam erre a f@szságra.
    Bocsánat, ez ki kell belőlem jöjjön!
    Amúgy ez a profilom, kérnék rá pár emodzsít vagy lájkot.

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

  • attila9988

    őstag

    válasz Csapoati #26 üzenetére

    cikkeket olvasok FB-s linkekről, messengerezek

    Nahát ez a facebook csoport is csoda mókás ám.... :) Ismerem ezeket, mert amikor szekál valaki, hogy jajj de nagyon jó csoportot talált, és kedves ismerősről van szó, akkor benézek.... és vagy két napig maradok, és megpróbálom úgy felfogni, hogy valami humoros műsorra fizettem elő....
    Pl... egészség csoportok.... haláli. Leírja a csaj, hogy "pisilnem kell fél óránként.... mit csináljak szerintetek?".... Alatta a sok válasz 10 perc múlva. Ilyen teát, olyan füvet, amolyan gyógykenőcsöt használj, és jó lesz... Én meg azt mondom, hogy menj el az orvoshoz b----meg, mert lehet hogy csak felfáztál, de az is, hogy egy hét múlva beledöglesz, mert vagy minimum 100 féle betegség okozhat ilyet te idióta.... :)
    Persze ezt nem muszáj elmondanom neki, hagyhatom hogy működjön a természetes kiválasztódás, akkor maguktól is elhullanak az ilyenek....

    Vagy volt egy ilyen egyszer, hogy ilyen csoda recepteket osztanak meg.... Jön az egyik cikk, hogy a cukor az ilyen méreg, meg olyan, meg ha eszek egy kocka csokit, akkor mindjárt visznek a temetőbe.... Kettővel fölötte ugyanattól az embertől. "recept megfázásra", benne az, hogy áztassak mindenféle dolgot, cukros lébe.... Baszki nem úgy volt hogy ettől megdöglök, most meg ez fogja meggyógyítani a megfázást... :)

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák