Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    Mindenki pakolja ki a villából a műanyagot Mercy meg fekszik és figyel mint a lukinyúl! :C

    +#2298LamaCube
    Nem tudom miért mondod teljesen kezd kinyílni. Nálam akkor volt grincs mikor keverte a kakit mert olyan társaságban volt most meg a „jó” oldalon – mert már nincs más – teljesen más arcát mutatja. Persze ez csak az én szubjektív véleményem. Pl. bent a hálóban mikor ő és Moh mesélték, hogy Vivi hogy nézi meg lesi ÉNB-t. (Ez a különbség mikor kibeszélnek valakit de jó szándékkal viccesen és nem alattomosan, gúnyosan, rosszindulatúan, gyűlöletből mint ahogy az aranda klán tette!) Különben nem értem ezt a nőt (Vivi) azt mondja magáról hogy „retek ronda vagyok” de nem tesz érte semmit pedig sokkal jobban is kinézhetne. Nem különben edzhetne ÉNB-vel! Mikor a riportban beszél visítok annyira hülye! :D
    Vivit nem csak énekből kellet volna felmenteni hanem tesiből is! Nagyon béna szegényke de vicces is mellé! ;]

    Ájjaj Fru és Bobby közös joga most repült retardó szomszédjának a TV-je mert már csak ott tudja nézni! :))

    +#2297Vakegérke
    Én is ezt mondom (írom). Hoh gyerek nagyon kisfiú egy nője volt 5 évig tehát 17 éves korától. Előtte mi lehetett mert elvileg összesen 6 barátnője volt. Ami tök jó de ebbe benne voltak a homokozós copfos kislányok is? Egy ilyen szintű nőt nem hagyunk ki pláne ha ő nyomul ránk és Mercy hihetetlenül aranyos kedves és közvetlen nem tudom milyen volt a barna hajú de ahogy a fotókon látni minden hajszála pacekban nem hinném, hogy ennyire el lehetett vele hülyéskedni. Ezért nem értem + ha vége lett hova ez az önmegtartóztatás? :U

    Mercy a nyugiban meséli Moh-nak mi a vágya szakadok. Annyira kedvesen és viccesen adja elő. Ja igen „működik a kémia jól tudom” mondja Mercy erre Moh: „igen”! Akkor mi az isten nyiláért ez az ellenállás? Kérdezem én? Nincs csók beteg ez a gyerek. Komolyan azt érzem amit már írtam, hogy nagyon is bele tudna szerint és ezért ez az eszeveszett ellenállás! Vagy ennyire nem tetszik neki ez is megeshet. Szegény gyerek! :(

    Fru jön be a fürdőbe ÉNB egy szál pöcsben gyorsan törülköző erre Fru takarja az arcát kézzel nehogy a vad baron nagy szerelmese lássa, hogy ránézett egy férfira! :W Noooooormááális!? :Y
    Remélem ha kijön mutter ad neki két anyai taslit, hogy helyre rázódjon a dakota befolyás alatt levő agya! ;]

    Holnap (ill. ma) kíváncsi leszek mi ez a vita, hogy Moh szerint Mercy nem nő. Érdekes? Remélem ÉNB azért elmagyarázza neki hogy … :P
    Lesz itt vita rendesen alig várom! Még a végén egymásra teszik a jeleket! :D ;]

    BVV-ben Boby és Mercy párbeszéd hatalmas volt igaz nagyon vártam már – amit az elején nagyon utáltam – hogy mikor dobja be a „fosom le” kifejezést! :R :C

    Éneklünk együtt? Nem! :R :C
    Etetés van! ;] :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák