Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben1117

    senior tag

    válasz Vakegérke #1575 üzenetére

    Szerintem inkább megbocsátható/elnézhető egy 18 éves, helyes önképpel még nem rendelkező kis csitrinek a ribanckodás, mint egy 30 éves érett férfinak az aljasság, kétszínűség és az elemi rosszindulat.

    Zsigerből gyűlölöm azt, amikor más csak úgy tud érvényt szerezni a véleményének, hogy pontosan azt csinálja amiért elítéli a többieket, de persze magáéban a gerendát sem... (belevág más szavába, majd amikor az illető is szóhoz szeretne jutni, kioktatja, hogy most ő beszél, ha pedig esetleg szorul a hurok a beszélgetés során akkor hagyni kell a francba az egészet)

    Greg arrogáns és tiszteletlen, én személy szerint már az elejétől hányok az affektálásától. Az én szememben se nem bohókás, se nem aranyos vagy vicces nem volt soha. Egy igazi nyomorultnak tartom, aki túltolja a dolgokat. Hogy egy klasszikust idézzek: " Fullba nyomja a kretént." :)

    Szóval összegzésképp, sokkal jobban bántaná az igazságérzetemet, ha Greg nyerné a párbajt. Ha Vivi esetleg visszamegy, akkor sincs szabad szemmel látható esélye a győzelemre, így csak időhúzás lenne az egész.
    Viszont ha Greg megy vissza, az rányomná a bélyegét a játék teljes további alakulására és meg vagyok győződve róla, hogy rossz irányba. Még jobban kinyílna a csipája a nyomorultaknak és megbizonyosodnának róla, hogy megéri szánalmas idiótának lenni. Na ezek után vajon milyen műsort kapnánk? :F

    Most pedig mindenki irány Greg ellen szavazni! ;]

Új hozzászólás Aktív témák