Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Döglött Róka #105 üzenetére

    "Azt meg vegkepp nem ertem, milyen alapon varod el hogy a fouton a kedvedert lassitson barki is. Tanulj egy kis KRESZ-t, kevesebbet fogsz hozongeni, meg lehet nem erzed majd ugy, hogy be akarnak daralni."

    ohhó tényleg magas labdázni szeretnél... kérlek töltsd ki a következő tesztet a kedvemért

    A kerékpáros az úttesten haladva:

    a) Egy lúzer akinek nincs pénze autóra
    b) Szándékosan fel akarja tartani az összes közlekedőt és büntetést érdemel
    c) Öngyilkosjelölt, aki adót se fizet és ingyen lóg az úton
    d) Közúti forgalomban egyelő jogú résztvevő

    Mikor előzhető meg az előttünk haladó jármű

    a) ha bmw-ben ülök
    b) ha egy csicska kerékpáros vagy tanulóvezető, mert azok mind köcsögök.
    c) amennyiben megfelelő oldaltávolság tartható mellette az előzés folyamán, a szembejövő forgalmi sáv forgalmát nem zavarom, és se az előzni kívánt jármű, vagy azt az előtt található járművek egyike se jelzett az előzési oldallal megegyező kanyarodási szándékot.
    d) bármikor amikor úgy ítélem meg

    "Azt meg vegkepp nem ertem, milyen alapon varod el hogy a fouton a kedvedert lassitson barki is"

    ha sikeresen kitöltötted a tesztet rájöttél, hogy bizony olyan résztvevője vagyok a forgalomnak mint a kocsi és a kamion. teljsen egyenértékű vagyok velük, tudom hogy fáj, tudom hogy igazságtalan, deal with it. tehát ha kiteszem a kezem nem előzhet meg. ha lassítania kell akkor se. lassítania KELL. ki tanuljon kreszt barátom?

    kanyarodás közben meg a szembejövők nem fogják tudni hogy mit akarok ha be is engednek engem, csak azt látja hogy állok a kereszteződésben. az indexet a kocsiban te is csak egy villanásra csapod ki, az elég általában gondolom.

    azért vicces gyerek vagy te:D hibázok én is. csak akkor nem amikor besorolok, meg kanyarodok. semmi kedvem meghalni, úgyhogy elég körültekintően szoktam ezeket megoldani. otthon várnak általában meg ilyenek. bocsi ha ebben nem szoktam viccelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák