Új hozzászólás Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz Degeczi #62 üzenetére

    "...elölről viszont a hüvelykujjad kell a biztos fogáshoz - és az nem pihenhet a kijelzőn, mert az érintést jelentene."

    Nem kellene érintőkijelző; fizikai gombokkal kiváltható lenne. Előre- és hátra gomb, illetve egy enter és egy vissza gomb (esetleg görgő!!! - emlékszünk még erre a remek dologra?) bőven elég lenne könyvek, doksik olvasgatásához, kezeléséhez egy ilyen eszközön.

    "A4-re tördelt PDF-hez pedig nem e-book olvasó való, hanem táblagép, ez tiszta sor."

    Azt olvasgatni órákig viszont rettenetes. :( És pontosan azért nem ebook olvasó való hozzá, mert túl pici. De ha nem lenne az... :U :K

    Na mindegy, felesleges ezen vitatkozni igazából, mert egyrészt tudom, hogy csak az én hülyeségem mindez, másrészt pedig úgysem készítenek olyan eszközt, amiről álmodom. Valószínűleg az egész probléma gyökere ott rejlik, hogy nekem nem pusztán e-könyv olvasó kellene, hanem ebook + edocument reader egyben. Ilyen felhasználásra egy tablet a kijelzője, jelen cikk tárgya pedig a méretei miatt nem a legjobb. Talán egy-két év múlva valaki kidob egy hasonlót, ha már a readereknél sem tudnak majd mással villantani, csak a képátló növelésével (lásd: okostelefonok - kis túlzással).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák