Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    Remélem visszajön BP-re, eléggé elmehetnek a taxisok a vérbe. Ugyanarról a szórakozóhelyről haza überrel 3500 (+-200) forint környékén jöttem haza mindig (10+ alkalom), e-mailben kaptam számlát, pontos leírást az útról hogy hol jöttünk, sofőrök jó arcok voltak.

    Taxival ugyanez a távolság legjobb esetben 5500 forintomba fájt, de volt olyan is aki 9000-ért hozott haza ugyanilyen útvonalon. Sőt, volt olyan is amikor beszálláskor közöltem hogy kártyával szeretnék majd fizetni, ekkor sokszor morgás volt a reakció, de volt egy "akkor takarodj a kocsimból" válasz is. Hasonló vonal volt amikor 15k hufot kért volna el a kolléga, ekkor közöltem vele hogy na akkor most hívjunk egy rendőrt és beszéljük meg hogy milyen tarifa alapján is történt ez a játék, 20 perc veszekedés után elküldött a p.-ba és elhajtott.
    Tiszta jogkövető magatartásukról lásd még a mostani sziget eseményeket. Természetesen tisztelet a kivételnek (Debrecenben pl nagyon korrekt taxisok vannak, bár ott is van néhány fura arc), de sajnos a nagyja szemétre való csaló. Appot őrzöm a telefonomon és remélem hogy egyszer még életre kel. Addig meg inkább járkálok a telehányt éjszakai buszon mintsem hogy ezeknek egy fillért is adjak.

Új hozzászólás Aktív témák