Új hozzászólás Aktív témák

  • emelhu

    aktív tag

    válasz Glenda #339 üzenetére

    Nézd nekem ne mond...

    Nem az a kérdés, hogy meg tudom-e tanulni (sw. fejlesztőként évtizedek óta minden nap új és még újabb dolgokat tanulok).

    Az a kérdés, hogy meg akarom-e tanulni.
    Az egyik gépemen az RC is, meg a későbbi valamilyen dátumig ingyen használható végleges is fenn volt.
    Ezen főként teszteltem meg a gyerekek játszottak. De hónapokig volt rajta win8.
    Ennyi idő alatt sem tudtam hozzászokni! [ami alatt értsd: megszeretni, mert ha logikus, hasznos és értelmes a dolog, hamar ragad az emberre :) ]
    Képes voltam felrakni a megfelelő ikonokat és használhatóvá tenni [de mi lesz marinénivel a könyvelővel?], belakni annyira hogy egyáltalán működőkész (nem kényelmes, nem élmény, nem szórakozás) legyen a használata.

    Ha majd kénytelen leszek, akkor hozzászokom, de miért is kínozzam magam a semmiért?
    Nem adott annyival többet.
    Pl. a win8 sem oldotta meg, hogy tekert a winchester ezerrel és idegesítően lassú bírt lenni... egy SSD feloldotta a gondot.
    Vagyis nem win8 frissítésre költöttem a pénz, hanem SSD-re. Jobban megérte!

    Nekem csak annyira kell(ett), hogy ha egy ügyfelemnél belefutok, neki is képes legyek működőkész (vagyis egyáltalán használható) környezetet adni, amivel a napjait túlélheti.

    Egyetlen igazi pozitívumot tudok: az én programjaim futnak rajta :DD

Új hozzászólás Aktív témák