Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Godefroy #14 üzenetére

    nem akarok kekeckedni, de most ha úgy nézzük, akkor főleg nem az eredeti funkciói miatt szeretitek a képkeretet... egy hordozható dvd-lejátszóval olcsóbban megúsztátok volna :) azon is lehet képeket nézegetni meg mindent... és egyszerűbb is elvinni táskában a gyerekeknek pár filmet utazásra, mert nincs meg a memkártya korlátja... pluszban kimenetekkel is rendelkezik és tv-re is köthető... nem tudom, hogy a képkereteket ellátják-e ilyen csatikkal...
    szerintem úgy igazán senki nem tud senki senkit meggyőzni, de én még mindig sokkal hangulatosabbnak tartom a hagyományos képkeretet és fotóalbumot... van egy szeánsza az egésznek, hogy leül az ember, gyűjtögeti a képeket az albumba, feliratokkal látja el és utána újra meg újra előveszi és átlapozza... ennyire nem akarok ellustulni, hogy nehézségnek tartsam levenni a párkilós albumot a polcról és ne tudjam lapozgatni, mert megerőltető... a legjobb képeket gyűjtöm csak az albumba, de gyakran összeülünk a gép előtt és megnézegetjük ott a többi képet nagyban...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák