Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz simonzé #1 üzenetére

    jah, munkahelyen mi poén lenne már, ha néznéd a képkereten a meccset, aztán ha jön a főnök, csak pause és benyomod helyette a családi képet :D sima képkeretként csak bloodysteve high-tech szobájába tudnám elképzelni, hogy mutogathassa a kispajtásainak... ez is szerintem tipikusan olyan dolog, amiből fölösleges a digitális... (vagyis nekem biztos az...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ronson #3 üzenetére

    annyi a probléma, hogy szerintem a keretes fotó esztétikusabb és jóval olcsóbb :) mellesleg nem fogyaszt semmit... nem romolhat el... és ha bele akarunk bonyolódni, nincs káros sugárzása... (az egy dolog, hogy az lcd-knek sincs sok, de a semminél azért csak több...) a digitális újságpapír meg szerintem jó ötlet, mert 1szer kell csak megvenni és onnantól kezdve csomó papírhulladéktól meg lehet szabadulni... itt van nagy előny... a digitális képkeretnél pedig nem sok...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Godefroy #14 üzenetére

    nem akarok kekeckedni, de most ha úgy nézzük, akkor főleg nem az eredeti funkciói miatt szeretitek a képkeretet... egy hordozható dvd-lejátszóval olcsóbban megúsztátok volna :) azon is lehet képeket nézegetni meg mindent... és egyszerűbb is elvinni táskában a gyerekeknek pár filmet utazásra, mert nincs meg a memkártya korlátja... pluszban kimenetekkel is rendelkezik és tv-re is köthető... nem tudom, hogy a képkereteket ellátják-e ilyen csatikkal...
    szerintem úgy igazán senki nem tud senki senkit meggyőzni, de én még mindig sokkal hangulatosabbnak tartom a hagyományos képkeretet és fotóalbumot... van egy szeánsza az egésznek, hogy leül az ember, gyűjtögeti a képeket az albumba, feliratokkal látja el és utána újra meg újra előveszi és átlapozza... ennyire nem akarok ellustulni, hogy nehézségnek tartsam levenni a párkilós albumot a polcról és ne tudjam lapozgatni, mert megerőltető... a legjobb képeket gyűjtöm csak az albumba, de gyakran összeülünk a gép előtt és megnézegetjük ott a többi képet nagyban...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák