Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz fatal` #27 üzenetére

    Jó, de az Opera mini az nem is minősül böngészőnek. Ott a Nokia Xpress, az se böngésző, ugyanaz az elv. Ha akarnák, megírnák az Opera minit WP-re, de sz@rnak rá. Mindegy, így én nem használom az ő terméküket (droidon nagy operás voltam, azért kezdtem el PC-n is azt használni, de így, hogy nem érdekes az Opera Link, ezért nem használok PC-n se azt). A választás az enyém, meg még azé nem kevés useré, akik nem tudnak WP alatt Operát használni.

    (#14) kispx
    Nyilván. Az is ok, hogy kis cég, kevés erőforrás stb, de szerintem akkor se ilyen giccses izékbe kéne tolni a meglévőt, hanem minél több változat megírására. De persze lehet nem nekem van igazam, ez csak egy vélemény. :)

    (#34) GeryFlash
    Nincs itt semmiféle visszanyalás. Van más lehetőség WP-n. Ha tömörítés kell, ott a Nokia Xpress, vagy a UC Browser (ez tud sok egyéb mást is), ha meg nem, akkor ott az IE (vagy megint csak a UC Browser). Mindent tud, amit kell neki, miért is siránkozzon a WP user, hogy nincs Opera? Majd áttér másra asztalin is és probléma megoldva. Legalább a YT is menni fog normálisan (meg még jópár más oldal, ahol az Opera sz@rakodik).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák