Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Teasüti #305 üzenetére

    Veszel egy lapost a System76-tól és akkor az Ubuntuval sem lesz gondod (a Dellnek is vannak ubuntus gépei, de állítólag azokkal voltak gondok, szerintem a Dell csak simán szarik rá). A Win-nel előtelepített laptop (amit a gyártó rakott fel rá), még jó, hogy működik az adott Win-nel.

    Az OS nem a laptop része, csak szeretnék mindenképpen eladni vele. Nem elkerülhetetlen. Lehetőségek: máshol veszel gépet, más gyártótól veszel ugyanolyan konfigot, vagy más gépet veszel. Vagy egyszerűen csak visszakérded a Windows árát, ha nem használod, bár nem tudom, erre éppen van-e lehetőség, régebben volt ilyen.

    Azért 10x annyi idő neked, mert nem értesz hozzá, ha értenél, lehet, hogy csak fele annyi idő lenne, mint Windowson. :)

    "mindenki (aki számít) Skype-ot használ"

    Fel kell rakni mást mindenkinek, és akkor lehet mást használni. [link] Arról nem a Linux tehet, hogy egy MS platformhoz kapcsoló, zárt forráskodú, adatgyűjtő szoftverhez ragaszkodik mindenki. Ha pedig ragaszkodunk hozzá, akkor ismétlem, lehet a szoftver gyártójánál panaszkodni, amiért nem támogatja az adott platformot. Viszont a SMART TV támogatást passzolom, a Tox-hoz nem hiszem hogy van, más klienshez talán igen.

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák