Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yürei

    csendes tag

    válasz zozoo83 #155 üzenetére

    Ezt teljes mértékben megértem.
    Viszont csak mert nem keresek annyit hogy vegyek egy szép autót még nem lopom el.
    Az egyetlen játék amit megjelenéskor megvettem az Aion volt, igaz most már szabadulnék tőle. :) Egyébként ahogy azt több postomban is írtam én is az örök zöldeket preferálom.
    Mi fizetünk érte más pedig nem óhajt. Lehet hogy valamivel jobb eladásokat produkálnának viszont nem hiszem hogy drámai javulást figyelhetnénk meg. Ráadásul az alacsonyabb áru játékokon hosszabb lenne a kiadóknak a megtérülési idő. Már ha megtérülne egyáltalán a befektetett összeg. Tegyük fel hogy megjelenik A. játék 3000 forintért és B. Játék 12000 forintért. Legyen mondjuk mind a kettő adat hordozó nélküli digitális kiadás. Legyen mindkét játék fejlesztése 12.000.000 millió. Ez nagyjából annyit tesz hogy míg A. játékból 4000 darabot kell eladni addig B. játékból csak 1000-et. Az emberek felfogása miatt (amit ingyen is megkaphatok azért minek fizessek) biztosan nem lenne négyszeres kereslet A. játékra csak azért mert az negyed annyiba kerül. Ráadásul ha az egészbe bele kalkuláljuk az adókat és minden egyebet akkor A. játék akkor sem termelne annyi hasznot mint B. játék ha többet adnának el belőle. Márpedig mint tudjuk a haszon az ami motiválja a fejlesztőket és a kiadókat. Ez az ubisoft féle megoldás is ezt hivatott megvédeni. De mint tudjuk az elmúlt évek tapasztalataiból, mindhiába.

    [ Szerkesztve ]

    *******************Customer: "How fast will my COM ports go?"******************** *************Tech Support: "How hard can you throw your computer?"**************

Új hozzászólás Aktív témák