Új hozzászólás Aktív témák

  • #82595328

    törölt tag

    válasz almafa42 #246 üzenetére

    1. "én használtam rosszul a kifejezést" Nem, te rossz kifejezést használtál. A kriptovaluták egyik jellemző tulajdonsága, hogy nem értékállók. Ez az egyik olyan probléma, ami miatt soha nem lesz belőlük pénz, nem mintha én egy percig is hittem volna, hogy ez volt a megalkotásuk célja. Másrészről engem ennyivel meggyőztél, hogy fogalmad sincs a közgazdaságtanról, pénzügyről, meg hasonlókról. -> Nem várhatom tőled, hogy megérted mi a baj a kriptóval. Hidd el sok van. De nem szeretném elmagyarázni, mert nem értenéd, meg nem is akarnád érteni. Mégis te osztod itt az észt.
    2. Ez egy növekedési görbe. A USD és a Bitcoin valamilyen reálértékben mért "árfolyamát" mutatja. Azért ilyen lapos, mert el van osztva valószínűleg egy fogyasztói kosár árával.
    Ilyen növekedési görbét mutat kezdetben minden piramis játék.
    3. Annyit segítek, hogy a kriptó nagyon hasonlít a magyar nyugdíjrendszerhez. Ha érted, hogy működik a magyar nyugdíjrendszer, mi a baj vele, és hogy milyen lenne az ideális, akkor rájöhetsz, mi a baj a kriptovalutákkal, és miért akarják sokan (köztük én is) betiltani.

Új hozzászólás Aktív témák