Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz Áfogat #93 üzenetére

    Jézusom! Erre nem tudok mit mondani. Miről beszélsz te? De komolyan! Miféle negatív mentalitás? Ember hahó, ébredj fel. Elárulom neked, hogy engem szeretnek a diákjaim, mert nem vagyok katonai szigor, viszek életet beléjük, viccelődök, korrekt vagyok, megértő vagyok. Velem olyanokat is megosztanak a diákok hogy csak ámulok és a bizalom jelét látom bennük. Igen, szeretnek! Mernek kérdezni tőlem, merik a problémájukat megosztani, egyetlen szülővel sem volt még konfliktusom.

    Te mered nekem azt mondani hogy mit képzelek magamról? :((

    Ja szóval egy tanár nyeljen le mindent ami a gyerekeket illeti, sosem mondhatja el a véleményét?

    Te mered nekem azt mondani hogy csak 10 gyereknek adtam át a tudást, aki nem tudnak sz*rt sem? Én? Aki saját magam gyártom a szebbnél szebb illusztrációkkal ellátott tananyagot, mert tudom hogy az infó könyvek nullák? Igyekszem minden olyan témakört érinteni, hogy a tanuló tudjon majd esetleg választani, beleszeretni egy egy informatikai tudományba?

    Te mered nekem azt mondani hogy utálom a gyerekeket, amikor előterjesztettem egy egyedi és modern motívációs rendszert (UECS)? Pont azért hogy jobbá tegyem a foglalkozásokat és motíváljam őket, és még a kollégáimnak is bejön a dolog? Olyanoktól kapok bíztzató jelzéseket akik már 30 éve tolják?

    Barátom! Nem is illetlek én semmilyen jelzővel! Egyszerűen csak leírtál engem anélkül, hogy esetleg elbeszélgettünk volna a dolgokról mélyebben.

    Látod látod... Ez tehát a munkám pozitív oldala ami ugye jobban hangzik igaz? A negatívat senki nem szereti hallgatni és elfogadni. Pedig mind2-t elkéne!

    Részemről ennyi. :K

    Ja apropó! Szóval te az infomatika helyett inkább foci? Szóval te a digitális analfabétizmust támogatod a XXI. században? Nem lesz sok rajongód elárulom! :K

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák