Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz Áfogat #162 üzenetére

    Másképp fogalmazok. Hátha így megérted!

    Mint olvastad a topicban, láthatóan a tanári pálya nem egy leányálom. Na most én szakmaszeretőnek hívom azt, aki ezt tudván csinálja és próbálja előrébb vinni a dolgokat. Ide tartozok én is. Így már érted?

    A másik!

    Én azt írtam hogy sok gyerekből alig 10 db aki tehetséges volt. Ez nálam nem Neumann-t jelenti, hanem azt, hogy nem csak magolt, hanem értette is a dolgokat. Ismereteit összefüggésükben tudta alkalmazni + még utána is nézett a dolgoknak, tehát önképezte magát. A többiek sajnos ennek csak egy részére voltak képesek. Egy nem tehetségesből soha nem csinálsz tehetségest. Úgyhogy ezeknek nem ástam meg a sírjukat, hanem szimplán informatikából teljesítettek úgy ahogy tudtak, az alapokat megtanulták és mennek tovább útjukra.

    De megjegyzem volt olyan tanulóm aki szimplán fullos volt minden tárgyból egész általánosba! És én nem tartottam tehetségesnek, mivel magolással szerzett ötösöket. Magolás nem tehetség csak egy kíváló DDR ECC memória, de így is előnyökkel ment tovább komoly gimibe.

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák