Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz beleszólok #3480 üzenetére

    Nem tudom mi ezzel a gondod, én is jobban jártam volna ha ezt csinálom.
    Adtam el laptopokat (új, nagykerből) és az egyik ismerős lány szól, hogy menjek már, mert kész nem működik a 2 hetes laptop. Na mondom kapom magam, megyek, tényleg semmi, meg se moccan. Mondom neki, hogy OK, elviszem és intézem, ahogy szedem szét, hát a konnektorból szinte kiesett a dugó. Persze, hogy nem volt normálisan bedugva és lemerült. :DDD
    Ugyanez a lány pár hónappal később hív, hogy baj van. Félve, mert nem akartam megbántani, mert amúgy nem buta csaj, hogy biztos, hogy be van dugva a konnektorba? Persze, mielőtt hívott ellenőrizte. Jó mondom megyek nem soká. Mit gondoltok mi volt? Mos az adapterből volt kihúzódva a kábel, láss csodát, ha áramot kap, akkor működik is.
    Másik eset, szólnak, hogy nem jó a laptop képernyője, javíttatni kell, mert egy kocka van rajta, és az mozog az egér helyett, és olyan furcsa is. Először nem esett le, de 5 perc skypeolás után leesett, hogy bekapcsolták a nagyítót.
    És ez még nem mind :DDD
    Szóval elég sok időt és pénzt spóroltam volna, ha nekem is lenne ilyen javítási kitétel :K

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák