Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz hcl #245 üzenetére

    Mint írtam ezen blog bejegyzés hozzászólásait olvastam végig és ha jól tudom ez nem a linux fórumrésze hanem egy blog bejegyzés hozzászólásai
    És ebből vontam le a következtetést hogy, rosszat mert írni egyből be lett támadva hogy hogy is képzel ilyet
    Nem tényekkel

    Ez pont olyan mintha valaki lemeri írni mondjuk két hónap iphone használat alatt milyen banális dolgokba futott bele
    És jönnének a "hívők" egyből hogy de hát ők több éve használják és nem is így van

    Az nem oszt nem szoroz egy hozzászólásban hogy mondjuk egy kettőzést nem jól csinált vagy más egyéb ilyen hiba, és nem a hozzászólás mondandójába kötnek bele e "nyelvtan nácik" hanem ilyen banális dolgokba

    (#248) bambano

    Neked is

    Mint írtam ezen blog bejegyzés hozzászólásait olvastam végig és ha jól tudom ez nem a linux fórumrésze hanem egy blog bejegyzés hozzászólásai
    És ebből vontam le a következtetést hogy, rosszat mert írni egyből be lett támadva hogy hogy is képzel ilyet
    Nem tényekkel
    Hanem egy idézett a sok hozzászólás közül
    Összefoglalom: nem értesz nagyon a számítógépekhez, a Windowst alapszinten tudod használni és ha bármit máshogy kell csinálni, az neked baj.

    Ebben hol van a szakmai dolog, valami érv hogy miért, és csak egyből a támadást látom

    Ez pont olyan mintha valaki lemeri írni mondjuk két hónap iphone használat alatt milyen banális dolgokba futott bele
    És jönnének a "hívők" egyből hogy de hát ők több éve használják, és nem is így van

    és igen, haladó topicban az a szabály, hogy keressen rá magától.
    Akkor minek a fórum, kell egy összefoglaló és annyi ha ott nincs ott akkor annyi, le kell zárni a hozzászólásokat

    Na mindegy én csak azt látom mindenhol hogy adott fórum egy két három belterjes tagja , vagy
    vagy le se tolja a kérdezőket, majd leoltja a válaszolni próbálókat ha nem azon a szinten mernek válaszolni ahogy azt ők elképzelik
    vagy benyögi hogy keres vissza

    Na mindegy részemről annyi, gyerünk támadjátok :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák