Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz IO.sys #301 üzenetére

    "Kezdetben tudós emberek dolgoztak rajta. "
    Most is. A komolyabb fizikai szimulációk nem winen futnak :D

    "hogy egy power user soft user kényelmet kíván egy power systemen. A linux nem erre való, nem erre találták ki. "
    De különben meg tök kényelmes is tud lenni, csak akkor nem Debiannak hívják. (Nem is értem, mi a desktop felületeken a kényelmetlen, és mi köze van LT-nak a desktophoz.)
    LT-t nem tudom, mikor mondott ilyeneket (nem követem), de gyakorlatilag annyival kényelmetlenebb egy Windowsnál, hogy máshol vannak a dolgok. Vannak userek, akiknek ez rettenetes, de értelmes ember meg tudja tanulni.

    "Értem, hogy ez az ember egy technokráciai megváltó, egy látnok, zseni meg minden. "
    Pedig tök nem :D Csak írt egy OS-t a 90-es évek elején. Az meg elterjedt.
    (Vö. Billyék meg kb. összelopták vagy vették mindenüket, amivel nagyobb sikert értek el. Kivéve talán az Excel, mert azt legalább az ő alkalmazottjuk fejlesztette :D .)

    " Azt válaszolni arra, hogy miért nem pörög a Linux a desktop vonalon, hogy azért, mert nincs előtelepítve, azért sarkos megközelítése a dolgoknak. "
    Ha a MS-nak nem lenne monopóliuma kb. 20 éve, akkor nem lenne előtelepítve Windows sem. Az emberek nem látnak, nem ismernek más OS-t. Hogyan terjedjen bármi más?

    @Rimuru : A keyring nálam sincs használva, de amikor frissítéskor kér egy jelszót, az nekem nem gáz. A win userek viszont rendszeresen panaszkodnak az UAC-ra.(Mondjuk azért lehet, mert egy művelethez akár többször is kérdez, és leüli a teljes képernyőt. Na ilyet egyik DE sem csinál.)

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák