Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz CPT.Pirk #102 üzenetére

    Az a korosztály jellemzően bemegy MediaMarktba, levesz a polcról egy laptopot (a fehér színű tetszik alapon) 150-ért és van hozzá Windows előtelepítve. Nem kell külön fizetni, meglévőnél pedig Win7-ről 8 -> 10 -> 11 frissítés ingyenes és nem kell agyalni vajon jó a nyomtató, webkamera, trackpad, vezérlő gombok, egér...
    Néhányszor próbáltuk ismerősi körben "átlag otthoni használatra jó lesz egy Linux is" című történetet Ubuntuval, Minttel, pár hét után bukta lett mindig ilyen-olyan okokból. Mindenki olyan rendszert használjon, ami számára megfelelő.

    Ami problémára angol oldalak nem dobnak ki megoldást, mit számít, hogy van magyar linuxos topik is? Attól még nem tudtam beállítani X évvel ezelőtt a Logitech egérre a profilokat, hogy melyik programban melyik gomb mit csináljon. Itt egy valaki MX Master gombjai problémával, nincs rá válasz, haladó vagy ubuntu topikban is logitech keresésre csak webkamera, egér probléma, igazi megoldás nem nagyon, akkor nem mindegy angolul vagy magyarul nem kap választ? :)

    #106fatpingvin

    Neked is: Mindenki olyan rendszert használjon, ami számára megfelelő.

    "tessék a Logitechnél püfölni az asztalt"

    :N szerintem ez nem így működik. Írtam, hogy a Logitech sara is, de attól még userként engem csak az érdekel, hogy a Windows és Mac támogatva van, Linux nem. Akkor itt a történet vége, nem a drága egér, webkamera, nyomtató fog repülni, hanem a Linux. A példában felhozott népszerű MX Master egér a 3. generációnál tart, hat év alatt nem lett hozzá támogatás se a cég részéről se a linuxos fejlesztők nem dobtak össze. Nem életszerű várni arra egyszer valaki a sokféle Linux fajtára megcsinálja. Ingyenes platformon nincs gazdája a problémának.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák