Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TompapaTM

    csendes tag

    válasz JoeYi #38 üzenetére

    Érdekes, hogy az írásomat ellenző, vagy korrigáló hozzászólásod csak egy, illetve két pontban mond részben ellent a "Tomi Update"-nak, ami részben tényleg viccnek szánt írás.

    1.) Én azt írtam, meg se próbáld kibogarászni, mit adnak el neked ennivalóként. Kerüld a light és energiacsökkentett ételeket. Ne vacakolj a bioval.
    Ezt fenntartom: Úgysem tudod, valójában mi káros és hasznos benne, hiszen csak a média által kiadott infókból gazdálkodhatsz. Edd azt, amit a piacon kapsz, illetve minél kevésbé feldolgozott ételeket. Ja, és a bio nem egyenlő light.

    2.) Mozgáshiányos életmód. Ebben egyetértünk, csak másképpen óhajtjuk megoldani. Te reformkonyhát javasolsz napi kétszer, én meg azt mondom annyit egyél, amennyit akarsz, de mozogj, fuss, gyalogolj.

    Szerintem olvasd el még egyszer, aztán dőlj hátra egy Danone Vitalineával! :P Én pacalt eszek, meg marhahúst - 100kg a súlyom, és senki nem mondja azt, hogy kövér vagyok. 8 év küzdősport van mögöttem, ,és ma sem vagyok eltunyult. Ha egész életemben energaicsökkentett élelmiszeripai melléktermékeket ettem volna a számítógép előtt ülve, mint manapság a legtöbben, akkor lehet, hogy Csimaszkám nem ezt írná rólam a blogjában:
    [link]

    U.i.: egészség ám amiről írsz, nem pedig "egésség"...

    [ Szerkesztve ]

  • harry

    veterán

    válasz JoeYi #38 üzenetére

    "Napi 5 étkezés? Haha."
    Nos kérlek, szeritned miért javasolnak 5-6 étkezést? Gondolhatod, hogy mindennek van eg biológiai oka. Amit te csináltál az egy vicc szintén. 6kg-ot normális körülmények között ~6hét alatt leadhatsz, és itt semmi kúrára meg 'csodaszerre' nem kell gondolna, csak egész egyszerűen azt kell megnézni, mire van szüksége a szervezetednek. Nem fikázni akartalak, csak jó lenne, ha nem tényként állítanál be hülyeséget csak azért, mert szerinted az úgy van.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák