Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz Döglött Róka #167 üzenetére

    iden nem, mert most az is hanyatlik.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • válasz Döglött Róka #167 üzenetére

    A hanyatlik valóban túlzó... évek óta csökkenek a PC és Laptop eladások. Ez tény.
    A lakosság mindkettőnél kivonulóban van. A laptop esetében a mobilok és a tabletek jelentik a konkurenciát.
    A kevesebb hardverre kevesebb OS kerül. A Windows ma már csak a csökkenő asztali szegmensben van jelen. Az igazi mobil szegmensben szinte egyáltalán nem, hiába jók a Surface cuccok... A laptopos rész pedig szintén csökken. Míg mobilos része hamar ki fog halni, addig az asztali és a laptopos rész hosszú ideig velünk lesz az egyre fogyó eszközökön. De ez ide off.

    Az app.okról:
    Egy-egy példán belelkesedni azért nem kellene... de én is örülök annak, hogy 5-8 év után lett használható időkép app. Ahogyan örültem a Simple-nek is.. de ezek a lokális kis fecskék vagy egy híres külföldi példa nem változtat semmin... átszivárgások a szűk kis boltocskába. Amin a világ nagyobbik rész vagy röhög, vagy csak rácsodálkozik, hogy a futottak még kategóriának (ezek vagyunk mi) végre valami megjelent a 2 másik platformról. Hja igen örülök, hogy 5 év után lesz WiFi Analyzer W10 alá majd. :R Már, ha a 2 magos 925-ön fog rendesen menni a W10.... és ha majd kiadják rá... De örülök :C :R

    A még korábban linkelt (28-29) oldalon látszik, hogy a távozók nagyobb része IOS-re megy át, azaz vannak akiknek van pénze. Őket akarta megtartani Redmond egy szaksajtó szerint is méltatlanul kivitelezett, műanyag, horror árú 950-el, aminek ára most ment az Iphone 6 ára alá itt/ott.
    Én is abba a körbe tartozom... Mit vegyek? Műanyag 950-et Mozó hátlappal, vagy ezért a pénzért bármilyen(!) droidos telefont vagy Iphone 6-ot? Ha megvettem, akkor 2 év múlva melyikkel mi lesz?

    Hja igen... A pénz adott... Woland te melyiket vennéd? :U :F
    Ha a 950-essel szeretnéd a következő 2 évet végig csempézni, akkor elgondolkodom én is!

    Döglött Róka: linuxos linkelt cikk utolsó 2 mondatában benne van az én első szakaszom... köszönöm... azaz a desktop (ahol a Windows jól jelen van) zsugorodik és a mobil terjed.

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák