Új hozzászólás Aktív témák

  • Clorf

    tag

    válasz Narxis #10 üzenetére

    Igen küldözgettem, felraktam az összes "fejvadász" céghez meg minden. Semmi válasz. Az egyik ilyen "fejvadásszal" el is levelezgettem, kiderült, hogy igen...

    (a), A cégek többsége kéri a (visszakövethető) szakmai tapasztalatot, van ahol csak a versenyszektorban szerzett számít

    (b), nekik az nem számít hogy PC-n, otthoni kliens(ekkel) mint tudsz művelni. Nekik olyan programokkal szerzett tapasztalat kell ami "céges" mint pl "Google for business" és még sorolhatnám.

    (+1), nem érdekli őket hogy az általuk igényelt tudást otthon (szerintem) nem lehet megszerezni, én legalább is nem tudok elképzelni egy n+1*2 szegmentált hálózatot amin olyan szolgáltatások és erőforrások vannak amiről nem is hallottam (de ez nem jelenti azt hogy nem tanulnám meg).

    Ó és igen az is külön "vicces" volt hogy 2 ről 1 évre levitték az OKJ képzés idejét, belerakták a fél munkatörvénykönyvét, "projekt menedzsment" és minden Olyimpuszi száraz anyagot amit csak tudtak. 21 emberből 10en vizsgáztunk sikeresen, btw.

    "The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

Új hozzászólás Aktív témák