Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz Jedimester #767 üzenetére

    jah, lehet live!-talanitani vagy k610 es szoftot teszel rá vagy k618-ast (ami ugyan az teljesen mint a v630 csak független és live mentes)
    leirást szoft cseréről meg ilyenekről [itt találsz]

  • KISDUCK

    addikt

    válasz Jedimester #767 üzenetére

    Hy! - Itt a leírás amit igértem! -

    [az eredeti leírás itt található]
    ezzel a modszerrel szoftot tudsz cserélni
    [katt ide] ez egy külföldi oldal innét tudsz leszedni szoftot de reggelni kell hozzá / a hozzá valok letöltéséhez látogasd meg az eredeti leirást /

    1.Kell egy XS++ a lehet 1.6.7 feletti legyen, de itt egy, ez 2.2 (tökéletes)
    2.Kell egy FAR MANAGER de csak olyan amit tud DB2020 telefonokat is kezelni.
    3.Most bekell szerezni a FIRMWARE dolgokat az FS és a MAINT-t ezeket innen lehet letölteni: http://iprotebe.cz itt bekell regisztrálni kb fél perc de megéri mert itt sok más hasznos dolgot is tudtok letölteni a telefonhoz.
    Miután beregeltetek, a honlapon belül DOWNLOAD/FIRMWARE/W660/CID52/R6AD001/ itt van az FS és MAIN mindkettőt töltsétek le.
    Vagy Chris firmware letöltő oldaláról is leszedhetők a fájlok.
    4.Kell egy costum file W660-hoz őt itt találjátok.
    5.Kell eredeti K610 display driver, hogy működjön a kijelző rendesen és ne legyen inverz. Itt van.
    Ha ez meg van kezdődhet a flash-elés XS++ - al.
    6. A telefonból vegyétek ki SIM kártyát és a memória kártyát!
    Nyissuk meg XS++, kikapcsolva a telefont ugy csatlakoztassuk az USB kábelre, hogy közbe nyomjuk a C gombot folyamatosan. Ha sikerült ezt kapjuk:
    Kép
    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    Flash Main Firmware, Flash File System, Customize File System ezt a hármat pipáljuk be!
    -Flash Main Firmware: ide rakjuk a MAIN-t amit letöltöttünk
    -Flash File System: ide rakjuk az FS-t
    -Customize File System: ez állítsátok own custpack-ra
    Ha ez mind meg van akkkor katt a flash gombra és várjunk még a progi fel flasheli a dolgokat ha végzet akkor ezt írj "finish flashing, disconnect phone"
    Miután lehúztuk a telónkat, még ne kapcsoljuk be semmiképp, csak vegyük ki az aksit és tegyük vissza.

    7.Most jönn a FAR MANAGER, indítsuk el nyomjunk egy ALT+F1 és utána egy 0-át vagy kattintsatok SEFP-re
    Ha sikerül ezt kapjátok:
    Kép
    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    A beállítások legyenek azok amik a képen vannak. Megint úgy csatlakoztassátok az USB kábelre a telefont hogy nyomjátok közben a C gombot. Ha meg van akkor kattintsaok az Enter the Matrix-ra. Ha sikerült lesz egy FLASH és egy FS nekünk az FS kell. Miután rákattintottatok, tölt egy kicsit a progi.
    Ha kész be rakjuk a custom file-t: bementek a TPA/PRESET/CUSTOM mappába, töröljük a DRM mappát és amit letöltöttünk custom file-t ide bemásoljuk így már van magyar nyelv a telefonunkba,

    Most jön az utolsó lépés. A display drivert rakjuk be az IFS/SETTINGS/DISPLAY mappába. Ami ott van az töröljük ki és amit letöltöttünk, azt egyszerűen másoljuk be F5 gombbal.

    Ezután lépkedjük ki a három kis ponttal (...) addig még nem kérdez valamit piros háttérrel, a kérdésnél YES-t kell nyomni és kész a telefon.

    Sikerült V630-re W660 szoftot rakni! Most már be lehet kapcsolni a telefont.

    Fontos info
    8. Ha a Media Player kifagy benne, azt úgy tudjuk korrigálni, hogy a Face Warp-ot elindítjuk előtte és letesszük kis méretre, tehát minimalizáljuk. Így megy a Media Player fagyás nélkül.
    Másik lehetőség, hogy FAR segítségével kitöröljük a camera drivert, de akkor nem használható a kamera a telefonba, sajnos erre a problémára még csak ez a két megoldás van.

    És ha csak a menü ikonokat unod [az eredeti leirás itt található]

    1.Rendelkezel egy SE V630-al ( merthogy csak annak tudom a műveletét :) ) , és egy DCU-60-as adatkábellel ( a szórke amit kaptál a telóhoz).

    2.Meglátogatod ezt az oldalt: http://www.davinciteam.com . Downloads és a 3. oldalon meg keresed ezeket: client184 és USBFLASH

    3.Elindítod a letöltött programot.Üzenetre a válasz: nem. Utána jobb alsó sarokban van egy gomb, hogy Read Cid, erre rányomsz. Telefon kikapcs. Ilyen állapotban rádugod a kábelre , de úgy, hogy közben végig nyomod a telefonon a C gombot. Ekkor új hardvert fog észlelni, az új eszköz telepítőben saját magad megadod, hogy hol van az USBFlash kicsomagolva, és ekkor telepíteni fogja. Ezután ha újra Read Cid-et nyomsz, akkor sokminden adatot kiolvas a telefonból. Ebből egy sorra lesz szükség, mégpedig a CID- re.

    4.http://www.iprotebe.cz Itt Skins/menu/K610-K618-V630. Letöltöd bármelyiket, és a kicsomagolt fájlokat felteszed a következő programmal egy mappába:

    5.http://szabolcs.greba.hu/index.php?mod_dir=/Phone/Progs&page=download Erről az oldalról letöltöd a FAR_SuB_MegaPack_cid36-52_db2020_1.0.zip -t .

    6.Kicsomagolod , elindítod. ALT+F1 egyszerre, és utána 0 (SEFP). Itt kábelhez beállítod a DCU-60-at, a sebességet maxra tolod, jobb oldalt pedig kiválasztod az előző program által írt CID-nek megfelelőt. Ezek után Enter the Matrix.

    7.MEgy a számláló, írja hogy csatlakoztasd a telefont. C gomb nyomva, és rádugod a telefont. Ekkor K800 seriesnek kell felismernie.

    8.Kapsz mappákat, ha minden jól megy. Flash és FS. Ebből az FS-be menj bele. Innentől:
    tpa/preset/system/menu , ide kell mindent bemásolni. Ha minden megvan , akkor visszalépkedsz, amíg csak lehet, és a végén Yes-t nyomsz.

    9. Bekapcsolod a telefnont és remélhetőleg örülsz.ű

    Ps: Ha bármelyik letöltött menühöz van layout fájl, azt semmiképp se tedd fel!

    vissza térve a szoft cserére a walkman szoft rátelepitése hagyott maga után pár gondot de már kiküszöbölték [itt az eredeti leirás] na ide nem irok semmit me hasznosabb hogyha a linket elolvasod és instrukció gyanánt képeket is beraktak hogy kell megoldani a hibát

    a leirásokat az [forum.se-portal] -ról szereztem

Új hozzászólás Aktív témák