Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    Sziasztok!

    Remélem valaki tud segíteni, egy kicsit értetlenül állok már a helyzet előtt.
    Hozzám került egy régi tft monitor, a típus jelen esetben mindegy. Mivel alapból majd kisütötte a szememet, a win8-on belül elkezdtem állítgatni a kalibrációt. Egész jó is lett, mire a sokadik kört lefutottam.
    Ma reggel gondoltam ránézek még egyszer azért, de most akármiben akárhová nyúlok, kb. fél mp-n belül visszaugrik a kép a kiinduló színre vagyis gammára, mert a színekkel eleve nem nagyon foglalkoztam.

    Tehát megint belépek a wines kalibrálóba, állítanék a gammán és bár a csúszka a helyén marad, az érték visszaugrik. Gondoltam megnézem az AMD driverben is, ott is szerepel, egy desktop colors menüpont, ahol is újra kéne engedélyeznem az AMD színkezelést, de ott is, amint erre rákattintok, majdnem egyből vissza is vált.

    Melyik program harcolhat vele? Kirpóbáltam gyorsan a QuickGammát, de az sem tud érvényesülni. Valami állandó jelleggel felülírja a user beállításokat és nem enged semmi más. :(

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák