Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Cathfaern #106 üzenetére

    Sajnos az a helyzet, hogy bármelyik weboldal, webszolgáltatás készítő megteheti, hogy figyelmen kívül hagyja az Operát

    Ezért vannak a szabványok. Felejtsük már el azt hogy egy weboldalt böngészőhöz kell heggeszteni, ez baromság. Pont ezért megy a papolás a nyílt szabványokról, hogy ez ne így legyen.Inkább az szokott történni, hogy SZÁNDÉKOSAN úgy van elkészítve az oldal, hogy csak xy böngészőn fusson, mert ezzel igazolhatja magát egy vállalat, a termékénekl szükségességével kapcsolatban. Normálisan elkészített weboldalnak tök mindegy melyik böngészővel nézed meg.

    De akkor ennyi erővel lehetne minden oldal akár flash -es, meg silverlight -os is, ha már cégspecifikusak akarunk lenni. A html viszont nem erről szól.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • #13260800

    törölt tag

    válasz Cathfaern #111 üzenetére

    "IMAP egy létező, használt protokoll levelezésre? Igen. Bűn az, ha valaki ezt szeretné használni? Nem. Tudta ezt az Opera régen? Nem. Más levelezők tudták? Igen. Akkor ki lehet jelenteni, hogy régen az Opera levelezése rosszabb volt, mint a többi kliensé? Igen.
    Ezen kívül minden más csak körítés..."

    Nem lehet kijelenteni. Miért lehetne kijelenteni? El kell olvasni a használati útmutatót! Ha elolvasta volna megvilágosodott volna. Azonban ő odáig jutott, hogy beírta felhasználónév jelszó és várta a mannát.

    Na most kérdem én tőled, hogy a Microsoft Outlook egy szar levelező? Mert ha a fentebb leírt dolgokat írom csak be rohadtul nem fogom tudni használni. Egy szoftvert meg kell tanulni kezelni. Ha informatikus akkor meg pláne.

    "Az meg, hogy ő ne akarjon IMAP-ot használni, azért mert Operával hülyeség, kb. egyenértékű azzal, hogy a Google megmondja, hogy te ne akarj Operát használni, mert az ő oldalaihoz az hülyeség..."

    Nem tudom régen mi volt a baja szerintem mostanra teljes értékű IMAP levelező is építhető köré, azonban mivel az OPERA mail pontosan abban jó, hogy a letöltött leveleket indexálja be és ezáltal iszonyatos gyors keresést tesz lehetővé a levelek közt ezen kívül a használata nagyban hasonlít a Gmail használatához szerintem teljesen felesleges az IMAP használata. Nem fog se mappázni nagyon szabályokat sem fog létre hozni. Ellenben 20 000 levélnél is egy levél tartalmára vagy csak egy szavára rákeres a keresett mail egy pillanaton belül előtte lesz.

    De a lényeg! Attól, hogy ő nem tudja használni nem szar. Személy szerint iszonyatosan zavar, hogy egy évek óta használt kiváló szoftvert megfikáznak abból kifolyólag, hogy a USER még a használati útmutatót sem követte.

    Szóval ne jelentgessük már ki, hogy szar A többi levelezőnek is van Achilles sarka a te gondolat meneted mellett nagyon könnyen le lehetne fikázni mindegyiket.

    Simán kikérem az Opera nevében, hogy szar lenne a levelezője.

    floatr
    Használd! Nem érdekel. Csak ha valamihez nem értesz ne oszd az észt. Megnézném én, hogy levelezel. Eltudom képzelni ahogy szerencsétlenkedsz 20 levéllel IMAP-n. Különben az IMAP mi a büdös franc értelme lenne ha nem több ezer levelet tárolnak rajta visszamenőleg? De inkább ne válszólj. Evolution Mail -t mint írtam nem próbáltam vállalti környezetben. Itthon használtam meglehetősen lassúcskának találtam.

    [ Szerkesztve ]

  • fatal`

    titán

    válasz Cathfaern #119 üzenetére

    "volt egy időszaka az Operának, amikor a levelező volt már benne, de IMAP-ot nem tudott kezelni"

    És? A Chromenak meg volt egy időszaka, amikor nem lehetett rá se kiegészítőt, se userjs-t tenni és nem tudott még annyit sem mint most.

    Érdekes ez? Vagy nem értem miért vitatkoztok erről ~30 hsz óta. Van az Operának egy minimalista levelezője, legalább nem kell külön programot telepíteni hozzá, sokaknak bőven elég.

  • #13260800

    törölt tag

    válasz Cathfaern #119 üzenetére

    én ezt nem vitatom, de ugye azt látni kell, hogy 20 000 levélnél már nem olyan egyszerű a levelezés. Nekem ebben partner az Opera mail. Irgalmatlan gyors. Mivel az esetek 90%-ban egy gépnél ülök innen intézem a levelezéseimet is. De ha épp nem az előtt a gép előtt ülök a Gmail -n ugyanúgy meg tudom nézni a leveleimet csak ugye mivel az egy webes kialakítású levelező mindezt lassabban.

    A levelek címkézése, szűrés, keresés ebben nagyon jó az Opera mail. Mivel hasonló levelező nincs hiánypótló is.

    Elismerem fontos az IMAP sőt az egyik irodában ahol levelező rendszert üzemeltetek csak IMAP-t állítottam be és a dolgozók Thunderbirdet használnak. Mivel ezt volt egyszerű bevezetni és ehhez kellet minimális útmutató (2006-ig visszamenőleg minden dolgozó minden levele megvan). Hálózaton belül nem rossz ennek sem a tempója de nem összemérhető az Opera Mail-el.

    hunfatal
    Outlook Express ez nem jutott az eszembe istennek sem :D Nagyon rég nem használtam.

    Többet már nem szólok hozzá az Opera Mail-el kapcsolatban csak magamat ismétlem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák