Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz floatr #88 üzenetére

    Ennél a "bugyuntu"zásnál már csak az a szánalmasabb, amikor egy globális trend ellenében meg akarod mondani, hogy az opera (szopera...lopera...?) sokkaljobbabb, és mindenki hülye, mert nem azt használja.

    Én ilyet nem írtam. Sosem mondtam, hogy hülye aki nem operát használ. Azt mondtam, hogy szükség van egy valamilyen szintű tudatosságra ahhoz, hogy valaki eljusson odáig, hogy egyáltalán megismerkedjen egy olyan böngészővel, ami nincs a marketing fősodrásban.

    És ez nem csak a böngészőkkel van így. Sok olyan eszköz van, amit én hasznosnak találok, és nagyon szeretem, annak ellenére hogy reklámja gyakorlatilag nincs is. Pl latex reklámot nem nagyon látsz, mégis baromi jó bizonyos feladatokhoz. Én személy szerint szeretem a Vi/Vim szövegszerkesztőt is, windows -on is használom őket, pedig a környezetemben szinte senki.

    Attól hogy valaminek nincs reklámja, még lehet nagyon jó. És ez fordítva is igaz. Attól hogy a cannonical disztribúciója mögött óriási hype hadjárat működik, még lehet a minősége kritikán aluli, mint ahogyan az is.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • #13260800

    törölt tag

    válasz floatr #88 üzenetére

    bocsi évek óta az Opera mail -t használom. Mi benne a félkész? Gyors nagyon könnyű keresni a levelekben, mindenféle szabály nélkül is pörgősen lehet használni. El sem tudom képzelni, hogy mást használjak levelezésre.

    Valótlanságokat kérlek ne mondj. A többit nincs kedvem és időm cáfolni. De egyik állításod sem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák