Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Xero #131 üzenetére

    Kösz, hogy leírtad ugyanazt amit én is, de ennek mi értelme van? Igen ezért írtam 95%-ot nem 100%-ot ugye?
    Azt irtad profi munkara nem alkalmas max video vagasra. En ezt cafoltam meg annyival, hogy itt vagyok sw architectkent keresem a kenyeremet es tokeletesen alkalmasak ra.
    Ehhez nem kell mac azért ebben megegyezhetünk ez kb egy chromebook szint. Igen még a .Net is fut rajta. Nagy baj lenne, ha ez sw architekt-nek csak erre lenne szüksége. Ez amit ide leírtál ez tipikus DevOps engineer eszköztár. Jellemzően egy Webes cégben. Ezt írtam én is, oda jó.
    AD-ba behuzott Mac-en irtam inhouse onprem AD es AAD management backendet a 150.000+-os cegunknek ami kb koldokzsinoron van rakotve a MS-ra.
    Intune is koszoni szepen pontosan ugy megy. Az egyeduli ami hianyzik meg MacOS-rol a Microsoft offeringbol az az endpoint dlp. Szoval ez itt most santit.
    Persze azért semmit nem lehet managelni benne, azaz a GPO gondolom pár ezer beállítása is alkalmazható a Mac-ra. Persze ilyet nem is írtál, de ezt kp Linux-ot is be tudod húzni, ettől persze sem a Linux meg az Apple nem lesz ellenőrzött környezet.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák