Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz andor80 #37 üzenetére

    Itt most lesz egy hulye kerdesem, csak elvi szinten:

    Amikor amerikaban szegregacio volt, akkor melyik orszag ment oda es azt mondta, hogy nem hasznalhatjatok a TECH-et ami a mienk, sot nem is kereskedunk veletek?

    Csak mert ez a bort predikal es vizet iszik esete.

    Meg mielott felre ertes esne, NEM nem partolom semmelyik nepcsoport/ember vegazalasat velt valos elkepzelesek alapjan.

    [ Szerkesztve ]

  • arnoldito

    senior tag

    válasz andor80 #37 üzenetére

    Ja, hogy ha én rendelkezem nemzeti identitással, akkor náci vagyok és húzzak a vérbe!? Agyrém amit mondasz, már bocsánat, hogy ki merem mondani, hogy Magyar vagyok, semmi bajom azzal aki Német, Osztrák, Francia vagy Olasz. Tisztában vagy vele, hogy az Olaszok milyen büszkék arra amik? Pedig van baj, nem is kevés náluk, és mégsem Nácik, senkit nem akarnak kinyírni, ahogy te próbálsz egyből skatulyázni azért, mert ki merem mondani, szeretem a hazám. :W

    [ Szerkesztve ]

  • exedoc

    senior tag

    válasz andor80 #37 üzenetére

    Aki értette miért mondtam, hogy "putris" az értette, aki nem az nem. Tudod, az hogy Mr.O.V., és az ő ismerősi köre megteheti, hogy szétlopja az országot, és szerinted ez rendben van háát... egészségedre. Ahogy gondolom szerinted az is rendben van, hogy az uniótól, amire kígyót békát kiabál felvesz milliárdokat, hogy aztán elosztogassa a haveroknak meg elherdálja stadionokra ahelyett, hogy az ország gazdasági fejlődésével vagy bármi mással foglalkozna ami előrébb vinné, szintén meredek. Persze ha ezt kimondja valaki, akkor húzzon el innen. Kisebbség lennék? Nem hiszem. Csukd csak be a szemed, meg dugd be a füled, ha attól jobban érzed magad, és szidd kínát. Azok tehetnek erről. Meg a Soros, meg a migránsok meg még sorolhatnám. A véleményem politikai hovatartozástól, és a vagyoni helyzetemtől független. Kinek van nemzeti öntudata? Aki ezt elnézi, vagy az akit ez zavar? Egyre lejjebb csúsznak az emberek, miközben a tűzhöz közel állók dőzsölnek. Hála az égnek nekem szerencsém van mert nagyon jól élek, de amim van azt a két kezemnek, a kitartásomnak, és az akaratomnak köszönhetem, nem pedig annak, hogy ismertem valakit, és bekerültem egy olyan közegbe amitől okádnom kell, de ahol úszik a pénz. Ez a banda csak a saját kis szemétdombját kapirgálja, ezért putri. Nagy bizalmam volt bennük, de már rég eljátszották. Lopnak? Lopjanak. Évek óta arra várok, hogy végre tele legyen a zsebük, és végre foglalkozzanak az országgal is aminek a kormányzását nagy fölénnyel megnyerték. Sajnos azonban csalódnom kell, mert még mindig nem elég, és bizony nem is lesz soha. Ja és még valami mielőtt még elkezdi valaki a böszmeséget. Rohadtul nem vagyok baloldali. Ahogy egyébként ez a politika amit folytatnak sem jobboldali.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák