Új hozzászólás Aktív témák

  • nghost

    tag

    na hát úgy látom nem vagyok egyedül a problémákkal: fogyasztó vs vodafo$.
    idén velem is játszottak egy érdekeset: 2 db számla után közölték, hogy áttesznek 5G-be, mert "extrém" használatot vittem végbe - ez kb annyit jelent, hogy lehúztam 3 filmet egy hónapban, plusz a normál netezgetés (e-mail, travian, böngészés) - és hogy ezzel kapcsolatban 2szer is figyelmeztettek. először azt hittem én hülyültem meg, vagy a postásunk, de a biztonság kedvéért előkotortam a fent említett 2 számlát. azt bogarásztam nagyító(!) alatt, hogy ugyan már hol van a figyelmeztetés?! :(( természetesen nem találtam. persze a környezetvédelem jegyében a "magazinjuk" mellé volt csapva, hogy addig is olvasgassak.. mondom, oké, minden rendben. ezt lenyelem. (augusztusra kb 9Gb forgalom jött ki :U )
    további érdekességek: a sz@rt sem érő csoda-konnekt-lájt forgalommérő október 30-án (vagy 31?) magyarázott, hogy hamarosan elérem az adatforgalmi korlátot.. visszafogtam magam, mondván, már csak 1 nap és új hónap kezdődik. erre ezek a jótét lelkek - nemtom, hogyan számolták ki - erre a hónapra egy újabb számlával álltak elém, ahol kihoztak ~8,5 Gb adatforgalmat (megjegyzem, csak egyetlen gépre volt rákötve egész álló hónapra).. és fizessek be 22k-t, mert irgum-burgum. (5-én fizetéskor első dolgom volt, hogy ATM-befizessek - megjegyzem a számlán, 6. a könyvelési kimutatás dátuma)
    egyéb problémákról már beszélni sem érdemes: az alap firmware (dashboard) egy nagy rakás kaka volt, mivel a telepítés kb 0%-ban zajlott úgy, ahogy a leírásban "magyarázták".. ráadásul gyakran ledobált a netről (volt olyan, hogy 2 órán keresztül, minden linkre kattintásnál) :(
    frissítettem a tőlük letölthető dashboard-updattel, na onnan már volt egy-két ismerős kép..

    részemről az a tanulság: lejár az 1 év és pápá vodafo$.. elmentek ti a @$%#?!!!!

    [ Szerkesztve ]

    Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

Új hozzászólás Aktív témák