Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Đobostorta #162 üzenetére

    Sajnálom a gyerekeidet, ha nem az a célod, hogy érzelmileg megkapjanak mindent, amire szükségük van...

    És igen, elképzelhető, hogy több évnyi gyermeknevelés és monotónia után a nőnek is szüksége valami másra, újra, ami lehet, hogy munka. Lehet bármi más is.

    Én olyat nem írtam sehol, hogy nem csinálhat semmi mást. Én azt írtam, hogy a társadalmunk jelenlegi berendezkedése az, hogy add be a gyereket egy intézménybe ami neveli helyetted, és dolgozz mint az igavonó ló, hogy enni is tudj adni neki. Az érzelmei, és az ezzel összefüggésbe hozható szükségletei meg kb le vannak szarva...

    Én szerintem ez nagyon sok kárt okoz, szerinted meg nem. Úgy tűnik, hogy nem is fogunk dűlőre jutni, ami nem baj, hiszen csak mind a ketten elmondtuk a véleményünket valamiről. Úgyis unalmas lenne ha mindenki pont ugyanúgy gondolkodna.

    No és ezt hogyan gondolod megvalósítani? :)

    Nyilván nem rajtam múlik... nem én indítottam el azt a hülye mozgalmat, aminek a debil célkitűzései miatt ma ott tartunk, ahol... de igazából már nagyon kiléptünk a topic témájából, és én már mindent leírtam amit ezzel kapcsolatban gondolok, így azt hiszem hogy minden kérdésre újra, és újra ugyanazokat a válaszokat kellene leírnom.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák