Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Somatom #221 üzenetére

    Értem hát, görcsösen be akarod bizonyítani hogy te különb vagy (egyenként és egyszerre is) mint a kígyóvállú életképtelen kockává nevelt nemzedék. :R

    Mert aki egyszer elindít egy egy Fortnite-ot akár mobilon, azt már másnap kapával (az különösen hatásos, mert a mihaszna fiatalok nem tudják mi az) fogják elzavarni már a paintball pálya közeléből is. Bezzeg Te, ha öledbe veszel egy lapost, vagy beindítod a konzolt, akkor öklömnyi (mondjuk nem az én nyeszlett öklömnyi, Igazi Bunyótlátott Férfi öklényi :D ) veres betűkkel virít a monitoron a figyelmeztetés és visszaszámlálás, hogy 20 perc múlva dobd el magadtól az Istentelen masinériát, mert menten olyan leszel mint Azok. :(( 5 perces időtúllépés esetén pedig megy az automatikus koncertjegy vétel, és pult foglalás a kedvenc krimóba visszanevelési célzattal, de már a következő szobába sem enged be az Életre Nevelő És Megtartó Automatika, míg az asszony hátán végig nem tekerted a fél várost. Háromszor.

    És akkor boci szemekkel nézel, ha igazi boomer mentalitásról tanúbizonyságot téve, boomer szakmát villogtatva (de most komolyan hogy jött egy kripta köpködő cikk alá a sofőrök arany élete :o meg az a szerencsétlen kávézás is, jaj nekem), boomernek leszel bélyegezve. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák