Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovsol

    titán

    válasz #82729984 #230 üzenetére

    Nem azt mondom, hogy felsőfokú angol az kötelező legyen, de egy középfokú szóbeli rész, és erős írásos rész az ajánlott azért.

    Én üzemeltetésben dolgozom, és az viszont minden napos dolog nálunk, hogy az SDM felhív telefonon, és érdeklődik egy incidens/change iránt. Nagyobb incidensek esetén webex+telco, és megy az ötletelés. Sokszor az ügyfél oldali műszaki emberek is bejönnek ilyen beszélgetésekbe. Sapcall esetén jellemzően a SAP-tól is felhívnak. Ezek szerintem teljesen mindennapi dolgok egy olyan csapatban ahol mondjuk nem olyan melót csinálnak ahol ha valami nem megy csak tovább dobja a következő színre.
    Itt sokan csak fejlesztésből indulnak ki, de nem áll ott meg a világ.

    (#239) proci985 akivel most dolgozom együtt, ő nem is tanulja a nyelvet.

    Egyébként nyelvvizsgát tőlem még sehol nem kértek. Max olyan volt, hogy miután felvettek megkérdezte a HR-es, hogy van-e nyelvvizsgám, ha van egy másolatot vigyek be róla. De ez már miután felvettek.
    Állásinterjún úgyis van angol beszélgetés, ott minden kiderül. Aztán ha kérnek még németet, vagy egyéb nyelvet akkor az is. Voltam olyan interjún ahol magyar, angol, német között oda vissza egyik mondatról a másikra váltotta az interjúztató a nyelvet. Egy ilyen után úgyis kiderül mennyi igazság van abban amit odaírtál nyelvtudáskén.

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

Új hozzászólás Aktív témák