Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    válasz lappa86 #24405 üzenetére

    Nem, mint ahogy írtam is az előbb, nem ez okozta a droppot, hisz a kamion most is megvan, ma is mentem vele, és ahogy írtam is, nincs droppolás. Nagyon jól tudtam, hogy nem az a hibás. Ma be is bizonyosodott. Meg ezelőtt is, mert kb egy hónapja használom a kamiont, mégsem okozott ezelőtt sem hibát. Szerintem szállj le a dologról, tegnap is írtam hogy más kamionnal is jelentkezett a hiba. Gondolnom nem sikerült azokat az írásokat sem értelmezni. Használsz modot? Ha nem, honnan tudod mit okoz, hogyan működik, miként reagál rá a játék.... ? (Én tudom, miként reagál a játék ha pl a console jelzi pirossal vagy sárgával) Ha igen, miért szólsz be azért mert használok mod kamiont!? (Sosem használtam gagyi oldalakról letölthető modokat, ezt jó ha tudod! Sok ezer ember által használt fizetős mod kamionról beszélünk, amit beta tester játékos is használ, hibák nélkül. Ergo nem optimalizálatlan. Illetve ha jártál már az scs fórumon, akkor láthatod, mennyien használják pl a K100-e kamiont. Ahogy én is. Semmilyen problémát nem okoz) tehát én azt javaslom, előbb gondolkozz, értelmezz, és ha tudod mi-hogyan működik és használod is, akkor szólj hozzá. Ellenkező esetben maradj csendben.

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák