Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz G@be22 #5967 üzenetére

    Mikor jöttök már rá, hogy a marketing bullshit és a valóság sosem fedik egymást? Ha valami nem tetszik, lehet pereskedni, de vélhetően a Sony oldalán gombnyomásra medencényi jogász ugrik majd és bizonyítja, hogy a user volt a hülye. Tanulság: nem viszel még víznek közelébe sem egy 100+ ezer forint értékű eszközt - még akkor sem, ha az volt ráírva, hogy de. Nem volt elég a horror történet korábbról? Tényleg nem értem.

    Napnál világosabb, hogy az, amit a mérnökök valahol kitaláltak és megálmodtak, a valóságban nem minden esetben működik. Akinek hiányzik a gyomorgörcs, az értelmetlennek tűnő viaskodás a Cordonnal, annak hajrá, vigye vízbe, de ne csodálkozzon, ha adott esetben az a szakvélemény jön ki, hogy user error. Akkor pápá, lett egy százezres levélnehezék. Tényleg ennyire létkérdés csinálni víz alatt egy fotót - mert csak? Vagy a p*csméregető verseny helyett örülsz, hogy van egy fasza telefonod, és nem hiszel a reklámoknak. Én inkább az utóbbiak táborát erősítem, de ez én vagyok.

    Uff.

    [ Szerkesztve ]

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Új hozzászólás Aktív témák