Új hozzászólás Aktív témák

  • miki302462

    újonc

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni, hogy valaki találkozott-e már hasonló problémával, ha igen mi lehet a megoldás? Egy éve vettem a Telekomnál xperia z2 telefonom, most járt le 3 hete az egy éves gari, és tegnap este a következő probléma lépett fel. A wifit és a bluetooth-t nem lehet bekapcsolni, le van tiltva, hiába megyek a beállításokba és kapcsolom be, nem történik semmi, mintha be se kapcsoltam volna. Először arra gondoltam a routerrel lehet valami gond, de mindenki másnak működik a wifi, tesómnak is z2 van, neki tökéleten működik. Az android 4.4.4es verzión nem volt semmi gond a wifivel, de amint megjött rá az új frissítés az 5.0.2 onnantól kezdődtek a gondok, többször is szakadozott a hálózat, volt mikor elég sokat kellett várni, hogy újra csatlakozzon, de ilyen probléma hogy teljesen le legyen tiltva és ne lehessen csatlakozni még nem volt és az itthoni hálózatot se érzékeli már. A működőképes állapot és a jelenlegi között nem történt semmi, nem telepítettem semmit, nem állítottam el semmit, nem ejtettem el. Reméltem hogy ha a gyári beállításokat visszaállítom akkor megjavul, de ugyanaz a helyzet így is, a szoftver maradt a lollipop. Arra gondoltam ha flashtoollal visszatenném a 4.4.4es kitkat-et hátha megoldás lenne a problémára, de úgy gondolom hogy így sem fog megoldódni. Valaki nem tudja mi lehet a megoldás? Köszi szépen a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák