Új hozzászólás Aktív témák

  • 0ttó

    tag

    válasz ERipley #13043 üzenetére

    " ha fotózni akarsz, használj FÉNYKÉPEZŐGÉPET"
    Amikor 2, majd 8 megapixeles telefonom volt, akkor nem is ütköztem volna meg ezen.
    De ez már nem az a kategória. Vagy igen?

    Folyamatosan fedezek fel hibákat a telefonban, olyanokat amik új korában is benne voltak.
    A hátlapon az alsó közép tájon apró buborékok vannak. A hátlap néha nyikorog. A nyomás teszt nem is működik (be is ázna). A kijelzőn majdnem középen van egy halvány szürkés folt (nem piszok), kb. egy kisebb meggymag méretű. Szerencsére alig látszik, leginkább akkor ha azon a részen egyszínű a terület. De ez olyan mint a pixel hiba: vonzza a szemet, vonzza az agyat.

    " ha fotózni akarsz, használj FÉNYKÉPEZŐGÉPET"
    Sajnos igazad van.
    Elég gyakran felmerül bennem a kérdés, hogy miért is fizettem ki 200e forintot.

    Alapprogramok hiányoznak, amik pedig bene vannak (l. Kapcsolatok is) elég gyengék, bugosak (és nem javítják).
    Szoftveresen és hardveresen is eléggé alul teljesít egy prémium kategóriás szinthez képest.

    A támogatásról is sok rosszat hallani, és sajnos nekem sem volt eddig sok jó tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

    A tudása és a minősége alapján is ez egy 40-50e forintos készülék kategóriájába sorolható.
    (Az ilyen értékű (nem Sony) telefonjaim teljesítettek ilyen, illetve ezen a szinten (sőt...).)

Új hozzászólás Aktív témák