Új hozzászólás Aktív témák

  • Bambuszpro

    tag

    Többek kedvéért össze raktam ezt a leírást. A végére lesz egy root-olt lollipop-od Dualrecovery-vel.Előre leszögezném biztos lehetett volna egyszerűbben is csinálni az egészet de én azt írom le ahogyan ÉN csináltam meg magamnak.

    Kezdésként néhány dolog aminek fennt kell lennie:
    -Xperifirm
    -Flashtool
    -PRFCreator

    Illetve a szükséges filek:
    -Dualrecovery (Z1C-lockeddualrecovery....installer.zip)
    - SuperSU

    0.Csináljunk biztonsági mentést minden adatunkról. Pl a gyárival,ezzel vagy ezzel.
    1. FTF ROM létrehozása amiból késöbb pre-rootolt Rom-ot készítünk:Link

    Figyelem csak a 7.lépésig csináld meg! Illetve ott a jobb oldali részből a TA nevű mappát szedd ki!

    2.Belépünk Prf creatorba és létrehozzuk a pre-rooted Rom-t. A felső mezőbe betallózuk a frissen elkészített rendszerünket.Alatta a letöltött SuperSU-t. Jobb oldalt a képen látható mezőket bepipáljuk.
    (Megjegyzés itt is bele lehet rakni a 4K videó módot de később is fel lehet flashelni. Illetve itt is bele lehet rakni a Dualrecoveryt bár így nekem nem működött ezért nem úgy irom le.)
    3.Miután mindent hozzá adtunk nyomunk egy Creat-ot és várunk.
    4.Miuntán kiírta a konzol ablakba ,hogy elkészült lépjünk be a program mappájába és keressük meg a flashable.zip fájlt.
    5.Felflasheljük ezt a rendszert.
    6. Miután elkészültünk vele felmásoljuk az előbb elkészített flashable.zip fájlt az SD kártyára.
    7. Ennek a segítségével rootoljuk a kis drágát.(ismeretlen források és USB hibakeresés legyen bepipálva!)
    8. Ha minden hibátlanul lefutott és a telefonunk újraindult akkor kicsomagoljuk a letöltött Recovery-t
    9.Elindítjuk a benne található .bat fájlt és a menüben nyomunk egy 2-est. (kérhet a telefonon rootjogot meg elérést ezt mink okézzuk le)
    10.Ha minden jól ment akkor a készülék a TWRP-ben bootol. Innen elindítunk egy Wipe/Format Data-t meg egy Advanced Wipe-on belül Dalvik Cache,System,Cache,Data,Internal Strotage bepipálásal egy törlést. Majd felflasheljük a rendszert amit készítettünk
    11.Ezzel is elkészültünk akkor bootoljunk be. Most már kell lennie egy SuperSU ikonnak a menüben ami azt jelenti ,hogy sikeres volt a dolog.
    12.Ha még mindig kellene a Dualrecovery akkor ismételjük meg a 9.lépést. (USB hibakeresés, ismeretlen források bepipálni!)

    Készen is volnánk. :DD Remélem azért valamennyire érthető a dolog. Ha nem akkor nyugodtan lehet kérdezni itt fórumon. Szívesen segítünk ha tudunk :))

    [ Szerkesztve ]

    Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

Új hozzászólás Aktív témák