Új hozzászólás Aktív témák

  • nagat0r

    tag

    válasz Zol77 #143 üzenetére

    Üdv!

    Igen, meg van, már hat napja nyüstölöm.
    Nekem beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Amióta megvan, az asztali gép kevesebbet megy, én meg tovább maradok fent az ágyban netezve.
    Igaz hogy nem tökéletes, mert a töltési időt kicsit lassúnak találom, és sajnos néha tapasztalok egy-egy röccenést rajta, de ezen kívül nagyon tetszik. Van akit nagyon tud zavarni egy pillanatnyi akadás, én szerencsére nem tartozom közéjük. Ettől még bőven használhatónak tartom a cuccot. A kijelző szerintem teljesen rendben van, a színek, a betekintési szög is jók.
    A chrome-ot elég hamar elhagytam, leginkább a boat-ot használom, de feltettem a maxthon-t is. Pillanatnyi akadást mindegyiknél tapasztaltam már, ha olyan oldalt töltök be ahol mondjuk viszonylag sok a kép, és utána nekiállok veszettül görgetni az oldalt. De a valós életben ez nem igazán jellemző, mivel szép apránként haladok egy cikkel ha elkezdem olvasni, és ilyenkor nincs probléma, ha meg mégis az oldal aljára vagy tetejére akarok ugrani, akkor sem vág földhöz hogy egy-két kép fél másodperccel később jelenik meg.
    Játékokat is próbáltam, eddig nem volt probléma. A Real Racing 3, Fast & Furious 6 The Game, Zombie Frontier 2, és az Xtreme Soaring 3D aikkel eddig játszottam, valamint pár Tower Defense game.
    Őszintén szólva a vízállóságát is kihasználom ha már van, mivel hogy viszem magammal a fürdőbe amikor tusolok és borotválkozom, és ilyenkor mindig valami netrádiót hallgatok.
    Filmezésre az MX Player-t megfelelőnek találom, ha kell a feliratokat is kezeli.
    Nálam nem utolsó szempont volt a súly és a vékonyság is, mivel amikor repülővel utazom, nem mindegy hogy mennyi helyet foglal a kézi poggyászban. Most hogy megvan a tablet, a netbook-ot már tuti hogy nem fogom magammal cipelni.
    Összességében nagyon elégedett vagyok vele, a kisebb hibáival gond nélkül együtt tudok élni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák