Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    válasz norbert1998 #36261 üzenetére

    Először is:Ha nyelvtanár vagyok akkor keress más topikot mert nekem erre nincsen időm hogy a magadfajta okoskodó,mindenbe belekötő emberekkel foglalkozzak!
    Másodszor:Az a normális egy 3 hetes-1hó telefonnál hogy 2 naponta indítsam újra?Normális vagy ember?Nem egy újra indítgatós szart vettem hanem egy nagy SONY márkát!
    Harmadszor:Most jöttem vissza a híres,jó,komoly,vagány,[Cordon electronics-ből]Hát ez Magyarország semmi percízitás,tisztelet és elegancia!Ő szerintük az normális ha egy telefon le merül 1-2 óra alatt.A másik problémámat meg se nézték amit a hiba lapra írt az egyik kolléga mert telefon jellemzésénél szoba se hozták a képfagyást a képernyő kikapcsolásnál!Én töltőm rosszul így kell kisütni nem szabad hogy így merüljön meg ügy csomó kifogás egymás hegyén-hátán!Most fel merül a nagy kérdés hogy csináltak vele egyáltalán valamit is?Biztos valami sík hülye bedugta a telefont töltöre,és nahát ez tölt akkor semmi baja adjuk vissza annak a k*csög-nek!Na erre mit lépsz kis pofám?Nem kell védeni a sony-t eddig azt hittem hogy jó márka,ja látszik csak 6 voltak a váró terembe CSAK SONY TELEFONNAL

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák